Haberin Yayn Tarihi:
12/10/2018-10:40
Futbolda haftan覺n program覺

Türkiye Futbol Federasyonundan yap覺lan aç覺klamaya göre, liglerimizde haftan覺n program覺 u ekilde:

- TFF 2. Lig-

- K覺rm覺z覺 Grup-

13 Ekim Cumartesi

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-BUGSA Spor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.30 Tokatspor-Sivas Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaa)

15.00 Band覺rmaspor-Manisa Büyükehir Belediyespor (Band覺rma 17 Eylül)

15.00 Dar覺ca Gençlerbirlii-Zonguldak Kömürspor (Dar覺ca 襤lçe)

15.00 Tuzlaspor-Fethiyespor (Tuzla Belediye)

15.00 Fatih Karagümrük-K覺rklarelispor (Atatürk Olimpiyat)

18.00 anl覺urfaspor-Etimesgut Belediyespor (anl覺urfa GAP)

18.00 Tarsus 襤dmanyurdu-Pendikspor (Tarsus 襤lçe)

19.00 Menemen Belediyespor-Kahramanmaraspor (Menemen 襤lçe)

- Beyaz Grup-

12 Ekim Cuma

15.00 Hacettepe-Eyüpspor (Ankara OST襤M)

13 Ekim Cumartesi

14.30 Samsunspor-Gaziantepspor (Samsun Yeni 19 May覺s)

14.30 Keçiörengücü-襤negölspor (Ankara Aktepe)

14.30 Nide Anadolu-Kastamonuspor 1966 (Nide 5 ubat)

15.00 Sar覺yer-Ankara Demirspor (Yusuf Ziya Öni)

15.00 UTA Uakspor-Sancaktepe Belediyespor (Uak 1 Eylül)

15.00 Bayrampaa-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Bayrampaa Çetin Emeç)

19.00 Manisaspor-Gümühanespor (Manisa 19 May覺s)

19.00 Sakaryaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Sakarya Atatürk)

- TFF 3. Lig-

- 1. Grup-

13 Ekim Cumartesi

14.00 Batman Petrolspor-Hekimolu Trabzon (Batman 16 May覺s)

14.00 Yomraspor-ile Y覺ld覺zspor (Yomra 襤lçe)

14.00 Erzin Belediyespor-Ergene Velimeespor (ehit Muhammet Ouz K覺l覺nç)

14.00 Artvin Hopaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Hopa 襤lçe)

14.30 Kozan Belediyespor-Nevehir Belediyespor (襤smet Atl覺)

15.00 Körfezspor-Gebzespor (Kocaeli Alparslan Türke)

15.00 Nazilli Belediyespor-Silivrispor (Nazilli 襤lçe)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Erbaaspor (Tepecik enol Güne)

- 2. Grup-

13 Ekim Cumartesi

14.00 Van Büyükehir Belediyespor-K覺z覺lcabölükspor (Van Atatürk)

14.00 Ad覺yaman 1954-Pazarspor (Ad覺yaman Atatürk)

14.00 Elaziz Belediyespor-Osmaniyespor (Elaz覺 Atatürk)

14.00 Yeni Orduspor-Bergama Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Düzcespor-Hüseyin Koçer 襤naat Çatalcaspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Kemerspor 2003-K覺rehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Kar覺yaka-Alt覺nda Belediyespor (襤zmir Atatürk)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Ofspor (Maltepe Hasan Polat)

15.00 Alibeyköyspor-Esenler Erokspor (Alibeyköy)

- 3. Grup-

13 Ekim Cumartesi

14.00 1461 Trabzon-Fatsa Belediyespor (Ahmet Suat Özyaz覺c覺)

14.00 Bayburt 襤l Özel 襤dare-Payasspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Diyarbekirspor-Serik Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Cizrespor-Bac覺larspor (Cizre 襤lçe)

14.30 Ankara Adliyespor-Turgutluspor (Ankara OST襤M)

14.30 Çorum Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Dr. Turhan K覺l覺çç覺olu)

15.00 Karacabey Belediyespor-Halide Edip Ad覺varspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.00 Mulaspor-Gölcükspor (Mula Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Bucaspor (Kocaeli)

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/62028-Futbolda_haftanin_programi.html