Haberin Yayn Tarihi:
09/10/2018-15:18
Gecekondu dev bir hamleye imza at覺yor ve bir gelenei balat覺yor...

MKE Ankaragücü taraftar derneklerinden Gecekondu, geleneksellemesini öngördüü bir geceyi hayata geçirmeye haz覺rlan覺yor.

Dernek, her y覺l, Ankaragücü’nün kurulu tarihi olan 1910’u sembolize edecek, "Kendi Tarihinde (Tarih: 19.10), Kendi Saatinde (Saat 19.10 )" slogan覺yla dayan覺ma gecesi yapmay覺 planl覺yor.

Bu y覺l ilki düzenlenecek gece 19 Ekim saat 19.10’da Ankara JW Marriot Otel’de yap覺lacak.

“Daha Güçlü Bir Ankaragücü 襤çin Dayan覺may覺 Yükseltelim”

Ankaragücü taraftar derneklerinden “1910 Taraftarlar Dernei Gecekondu” bir ilke imza atmaya haz覺rlan覺yor. Dernek, Ankaragücü taraftarlar覺n覺, Ankaral覺 i insanlar覺n覺 ve Ankaragücü’ne emek vermi kiileri bir gecede buluturmay覺 planl覺yor. “Dayan覺ma” gecesi ad覺 alt覺nda yap覺lacak gecenin amac覺 için, Ankaragücü’nün küme dütüü 2012 y覺l覺na at覺fta bulunarak, “Bir daha o kötü rüyay覺 görmek istemiyoruz. Daha güçlü bir Ankaragücü için dayan覺may覺 yükseltelim.” deniyor. 

Dernekten yap覺lan aç覺klama öyle devam ediyor:

“7 y覺ll覺k kötü bir rüya gördük. S覺k覺nt覺lar çektik, zorluklarla mücadele ettik. 7 y覺l sevdal覺m覺z Ankaragücümüzle birlikte bir kabusu yaad覺k. Neyse ki o meum rüyadan uyand覺k, kabus bitti. imdi tekrar, kendi evimizde ve yerimizdeyiz. Süper ligde hakettiimiz baar覺lar için ter döküyoruz.

Bir daha bu tür rüyalar覺 görmemek için birarada olman覺n, dayan覺man覺n önemli olduuna inan覺yoruz. Bu inançla bir gelenei balatmak istiyoruz. Bu gelenekle, her y覺l, kulübümüzün kurulu tarihini de sembolize edecek olan, 19 Ekim’de yani 19.10, saat 19.10’da biraraya gelmeyi hedefliyoruz.  Bu gecede; hem kulübümüze hem de taraftar derneimize destek olaca覺z. Daha baar覺l覺 bir Ankaragücü için dayan覺may覺 yükseltecek, gücümüze güç kataca覺z.

Bu y覺l ilkini yapaca覺m覺z gecede;

Kulübümüzün anl覺 tarihini bir kez daha hat覺rlayaca覺z. Daha baar覺l覺 bir tarih için geçmie bakaca覺z.

1910 Ankaragücü Taraftarlar Dernei Gecekondu’nun hikayesini sizlerle paylaaca覺z.

Unutulmaz, efsana 11’imizi hat覺rlayacak, onlara bir nebze olsun ahde vefam覺z覺 gösteren ödül töreni düzenleyeceiz.

Ankaragücümüze gönül ve emek vermi, özellikle zor dönemde yan覺nda yer alm覺, sorumluluktan kaçmam覺 kulüp yöneticileri, taraftarlar, i insanlar覺na “Teekkür” plaketleri vereceiz.  

Ankaragücümüzün taraftar marlar覺n覺 üreten ve seslendiren sanatç覺 dostlar覺m覺zla birlikte marlar覺m覺z覺 seslendireceiz.

Futbolculuk tarihi kulübümüzde balam覺 ya da yolu Ankaragücü’nden geçmi baar覺l覺 spor insanlar覺n覺 davet edecek, onlardan da güç ve moral alaca覺z.

Gecemizi hem kulübümüzün internet ve sosyal medya hesaplar覺ndan hem de derneimizin sosyal medya hesaplar覺ndan canl覺 olarak yay覺nlayaca覺z.”

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/61995-Gecekondu_dev_bir_hamleye_imza_atiyor_ve_bir_gelenegi_baslatiyor.html