Haberin Yayn Tarihi:
09/08/2018-15:38
Mehmet Yiiner: "I覺覺 g繹rd羹k..."

Ankaragücü Bakan覺 Mehmet Yiiner, yeni sezon öncesi deerlendirmelerde bulundu.

Yiiner,  üst s覺ralara oynamay覺 hedeflediklerini ve mücadeleci bir tak覺m kurduklar覺n覺 söyledi. 

2 y覺l içinde 2.Lig'den Süper Lig'e ç覺kt覺klar覺n覺 ifade eden Yiiner, "Bunlar tertemiz ampiyonluklar. Taraftarlar覺m覺z覺n destei de çok önemliydi. Yar覺mac覺 bir tak覺m kurmak için teknik ekiple çal覺malar覺m覺z覺 yapt覺k. Bakentimize ve taraftar覺m覺za yak覺acak bir tak覺m kurduumuzu düünüyorum." dedi. 

Yiiner, kamuoyuna anlatamad覺klar覺 süreçlerden geçtiklerini ifade ederek, "Ülkesinden getirdiimiz ama imza atamadan giden oyuncular oldu. 'Ankaragücü'nün yasa覺 kalkmaz, bir sezon bo geçirirsiniz.' diyenler oldu. Yönetim olarak, 17 dosyay覺 kal覺c覺 olarak kald覺rd覺k. Bu da biraz zaman ald覺. Ummad覺覺m覺z teknik direktörler ve futbolcular, paralar覺n覺 faiziyle birlikte istedi. u an transfer ettiimiz futbolcular覺n tamam覺n覺n lisans覺n覺 ç覺kartt覺k, hiçbir sorunumuz yok." diye konutu. 

Bursaspor maç覺nda 覺覺覺 gördük

Yiiner, Bursaspor ile oynanan haz覺rl覺k maç覺nda tak覺m覺n iyi bir performans sergilediini belirterek, "Bursaspor maç覺nda tak覺m 覺覺k saçt覺. Bursasspor maç覺 sonras覺nda taraftarlar覺n ilgisi de artt覺. Galatasaray maç覺n覺n biletleri dün sat覺a ç覺kt覺. Birçok tribünde bilet kalmad覺. Dolay覺s覺yla Galatasaray maç覺nda 18 bin kiilik stat dolacak diye umuyorum." deerlendirmesinde bulundu. 

Bakan Yiiner, Galatasaray'覺n büyük bir camia olduunu ve geçen sezonu ampiyon tamamlad覺覺n覺 dile getirerek, öyle devam etti: 

"Lige iyi balamak ve üst s覺ralara oynamak istiyoruz. Ona göre bir kadro kurduk. Eksiklerimiz var ve 3-4 bölgeye daha futbolcu almam覺z laz覺m. Bu konuda çal覺malar覺m覺z devam ediyor. Sadece futbolcu almak için transfer yapmak istemiyoruz. Ald覺覺m覺z futbolcular tak覺m覺m覺za katk覺 vermeli. Giriimde olduumuz 3-4 futbolcudan haber bekliyoruz. Lig uzun bir maraton. Bu süreçte kart cezalar覺 ve sakatl覺klar olacakt覺r. Bunlar覺n tedbirini de imdiden almam覺z laz覺m." 

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/61178-Mehmet_Yiginer_Isigi_gorduk.html