Haberin Yayn Tarihi:
11/02/2018-23:17
Giray Bulak: "襤nan覺n bana rakibin pozisyonu var m覺 deseniz"

Bal覺kesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak 3-1 kaybettikleri MKE Ankaragücü maç覺 sonras覺 aç覺klamalarda bulundu. Bulak, "Bundan sonra puanlar aslan覺n az覺nda" dedi. 

Bal覺kesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak, 3-1 malup bitirdiklerii MKE Ankaragücü maç覺 sonras覺 yapt覺覺 aç覺klamada, "Bir dikkat da覺n覺kl覺覺 ya da dikkatsizlik ya覺yoruz. 2 maçt覺r hem Alt覺nordu maç覺 hem bu maçta çok çabuk 2-0 geriye dütük. Anlams覺z, mant覺ks覺z, çözüm bulmakta biraz zorland覺覺m覺z veya anlatmakta zorland覺覺m覺z bir ey bu. Ondan sonra oyunu çevirmek, tempo yapmak tabii ki a覺r sahada zor oluyor ama yine pozitif oyun, ayaa iyi paslar, d覺ar覺dan iyi oyun, çok gol pozisyonu üretmek... Bu üretilen pozisyonlar覺 da deerlendirmek laz覺m. 3 tane gol yedik. 襤nan覺n bana rakibin pozisyonu var m覺 deseniz ben size söyleyemem rakibin pozisyonu var m覺. 3 duran toptan golleri var. Yüksee ç覺kacaklar覺n覺 biliyorduk. Uzun oynayacaklar覺n覺 biliyorduk ve alan savunmas覺 yapt覺k. Çünkü birebir elesek daha kötü olacakt覺" dedi.

Bulak aç覺klamas覺n覺n devam覺nda, "Maalesef yediimiz ok goller biraz toparlanmam覺z覺 zorlat覺r覺yor. Ama 2-0 olduktan sonra yine çok pozisyon ürettik Otoo ile Burak ile. Oyunu çevirmemiz laz覺md覺 ama ikinci yar覺n覺n ba覺nda ok bir duran topla gol yedik, hamle yapamad覺k. Ne kadar da hamle yapmaya çal覺san覺z geriye gelmek zorla覺yor. Bundan sonra puanlar aslan覺n az覺nda. Ama ben tak覺m覺m覺n oyuncular覺na güveniyorum. Pozitif oyunlar覺na inan覺yorum. ok golleri bir an önce atlatmam覺z laz覺m" eklinde konutu. 

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/58741-Giray_Bulak_Inanin_bana_rakibin_pozisyonu_var_mi_deseniz_.html