Haberin Yayřn Tarihi:
12/01/2018-13:52
Nevzat Ceylan: "Gen├žlerbirli─čiÔÇÖne sahip ├ž─▒kmak zorunday─▒z"

Ceylan, Gençlerbirli─či’nin sahipsiz kald─▒─č─▒n─▒ ve Ankara’daki vekillerin, belediye ba┼čkanlar─▒n─▒n mutlaka maçlar─▒na gidip Gençlerbirli─či’ne destek olmas─▒ gerekti─čini belirtti.

Nevzat Ceylan; ''Gençlerbirli─či Ankara’m─▒z─▒n en güçlü Süper Lig’de olan tak─▒mlar─▒m─▒z─▒n ba┼č─▒nda gelir. Gençlerbirli─či’nin dü┼čmesini kabul etmemiz mümkün de─čil. Bu konuda biz siyasi partiler olarak sivil toplum kurulu┼člar─▒ olarak Ankara’n─▒n kanaat önderleri olarak hep beraber Gençlerbirli─či’ne sahip ç─▒kmak zorunday─▒z.

Bu tak─▒m Ankara’n─▒n tak─▒m─▒. Ankaragücü nas─▒l bizim Ankara’m─▒z─▒n tak─▒m─▒ysa Gençlerbirli─či’de ayn─▒ ┼čekilde sahip ç─▒kmam─▒z gereken, ┼ču anda bu zor durumdan ç─▒kar─▒lmas─▒ için elimizden gelenin yap─▒lmas─▒ gereken bir tak─▒m oldu─čunu özellikle söylemek istiyorum.

Bundan sonra ba┼čta kendim olmak üzere Gençlerbirli─či maçlar─▒na gitmek suretiyle destek vermek istiyorum.

Gençlerbirli─či’ni Ankara’da ya┼čayan herkesin desteklemesi laz─▒m. Gerek milletvekilleri gerek sivil toplum kurulu┼člar─▒ gerek vali gerek belediye ba┼čkanlar─▒m─▒z bu konuda desteklerini esirgememesi laz─▒m. Bu güzide tak─▒m─▒n dü┼čmemesi için hep beraber el birli─čiyle ne gerekiyorsa yapmam─▒z laz─▒m.'' dedi...

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/58222-Nevzat_Ceylan_GenclerbirligiÔÇÖne_sahip_cikmak_zorundayiz.html