Halkbank’ın yıldızları yuvada kaldı

Halkbank’ın yıldızları yuvada kaldı

Halkbank’ın yıldızları yuvada kaldı
2020-2021 sezonu kadro yapılanmasını tamamlayan Halkbank, iki yıldızı Efe Bayram ve Hakkı Çapkınoğlu ile “devam” dedi.
Bu oyuncular arasında yer alan ve Halkbank altyapısından yetişen Efe Bayram 2002 doğumlu, 195 santimetre boyunda, smaçör pozisyonunda görev yapıyor.
Genç oyuncu, ailesi olarak ördüğü ve aidiyet duygusu ile bağlı olduğu Halkbank’ın A Takımında bir sezon daha yeni hedefler, yeni umutlar için mücadele edecek olmanın heyecanını yaşadığını söyleyerek duygularını açıkladı.

Hakkı: Mutluyum
Halkbank’ın milli oyuncularından Hakkı Çapkınoğlu da yeni sezonda Ankara’da, Halkbank ailesi içinde bir yıl daha geçirecek olmanın kıvancı ile dolu olduğunu söyledi. Yeni sezondan umutlu olduğunu ifade eden Hakkı Çapkınoğlu 202 santimetre boyunda, orta oyuncu olarak görev yapıyor. Hakkı Çapkınoğlu oynadığı takımlarda bir çok şampiyonluk yaşarken, bu mutluluğunu bireysel ödüllerle de taçlandırdı.

Halkbank sağlık taramasından geçti
2020-2021 sezonu hazırlıkları için bir araya gelen Halkbank Erkek Voleybol Takımı oyuncuları ilk olarak sağlık taramasından geçti.
Koru Hastanesinde oyuncuların EKO, EKG’leri çekildi; efor testi ve genel check-up uygulandı, kan-idrar örnekleri alındı.
Hastanedeki taramaları biten sporcular, Selim Sırrı Tarcan Voleybol Salonunda, Halkbank Spor Kulübü kondisyonerleri tarafından eklem hareket açıklığı testi, Y Balans ve sıçrama testlerine tabi tutuldular.
Ölçümler bitip, tıbbi sonuçlar geldiğinde, oyunculara bu veriler doğrultusunda antrenman programı düzenlenip uygulanacak.
Öte yandan sporcular, teknik heyet ve kulüp çalışanlarının COVID-19 test sonuçlarının negatif çıktığı açıklandı.