Yenimahalle Belediyesi SK sezonu açtı

Yenimahalle Belediyesi SK sezonu açtı

Hentbol Kadınlar Süper Ligi’ nin, iddialı takımları arasında yer alan Yenimahalle Belediyespor, yeni sezon startını verdi. Geçen sezonu 2’nci olarak tamamlayan başkent temsilcisi, 2020-2021 sezonunda hedefini, ilk 4 içerisinde yer alıp, Avrupa kupalarına katılmak olarak belirledi. Altın Kanatlı Melekler, hedefi doğrultusunda sezon öncesi çalışmalarına başladı.

Mavi beyazlılar, ilk haftayı Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nde, korona virüs tedbirleri kapsamında 5’erli 3 grup halinde anatomik adaptasyon üzerine yaptığı çalışmalarlakapattı.

Hazırlık kampı Muğla’da

Ankara’da, çalışmalarını bitiren Yenimahalle Belediyesi SK, sezon öncesi kamp çalışmaları için Muğla’ya hareket etti. 10 gün sürecek olan kamp boyunca, her gün çift antrenman yapacak olan mavi beyazlılar, genel koordinasyon, core ve cross programları üzerine yoğunlaşacak.

Genç, dinamik kadro

Geçtiğimiz sezon, kora kor mücadele örneği sergileyerek dikkatleri üzerine çeken Yenimahalle, teknik direktör Serdar Eler önderliğinde ve oluşturduğu genç, dinamik kadrosuyla Kadınlar Süper Ligi’nin, heyecan veren takımları arasında başı çekiyor.