18 Süper Lig kulübünün takım doktorlarının katılımıyla video konferans toplantısı

18 Süper Lig kulübünün takım doktorlarının katılımıyla video konferans toplantısı

Sporanki'nin You Tube kanalına ücretsiz abone olmayı lütfen unutmayın...

ABONELİK İÇİN LİNK > https://www.youtube.com/results?search_query=sporanki

Koronavirüs salgının ardından liglerin yeniden başlayacağının açıklanmasıyla tedbirler arttırıldı. Bu kapsamda TFF Sağlık Kurulu, "Futbola Dönüş Öneri Protokolü"ne ilişkin 18 Süper Lig kulübün takım doktorlarının katılımıyla bir video konferans toplantısı gerçekleştirdi.

TFF Sağlık Kurulu, Covid-19 salgın hastalığı sebebiyle ara verilen 2019-2020 Sezonu Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarının tamamlanmasına yönelik olarak hazırlanan "Futbola Dönüş Öneri Protokolü"ne ilişkin 18 Süper Lig Kulübümüzün takım doktorlarının katılımı ile bir video konferans toplantısı yaptı.

TFF Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer'in açılış konuşması ile başlayan toplantıda TFF Sağlık Kurulu ve UEFA Sağlık Komitesi üyesi Prof. Dr. Mete Düren, UEFA'nın yaklaşımları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Toplantı Sağlık Kurulu tarafından "Futbola Dönüş Öneri Protokolü" süreci hakkında yapılan detaylı bilgilendirmelerin ardından kulüp doktorlarımızla karşılıklı görüş alışverişlerinin paylaşılması ile sona erdi.