Ana Sayfa | Ankaragücü Haberleri | Gençlerbirliği Haberleri | Haber Arşivi | Künye | İletişim

BASKETBOLDA PROGRAM

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 6'ncı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 5'inci hafta maçları yapılacak.
Haber Detayı 9 Kasım 2018 | 14:37

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 6'ncı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 5'inci hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 5'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 7'nci hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

9 Kasım Cuma

19.00 Gaziantep Basketbol-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Karataş Şahinbey)

10 Kasım Cumartesi

13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Afyon Belediyespor (BJK Akatlar)

15.15 TOFAŞ-Banvit (TOFAŞ)

17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Cebeci Spor Kompleksi)

11 Kasım Pazar:

15.15 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)

17.30 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Tekfen (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.00 Bahçeşehir Koleji-Fenerbahçe (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

- Kadınlar Basketbol Süper Ligi

10 Kasım Cumartesi

13.00 Çukurova Basketbol-Kırçiçeği Bodrum (Servet Tazegül)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Gündoğdu Adana Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi (Metro Enerji)

17.00 İzmit Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

11 Kasım Pazar:

13.00 Beşiktaş-Mersin Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

14.00 OGM Ormanspor-Galatasaray (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Canik Belediyespor-BOTAŞ (Mustafa Dağıstanlı)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

9 Kasım Cuma

14.00 Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi-Yalova Belediyespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

10 Kasım Cumartesi

16.00 Karesispor-Petkimspor (Kurtdereli)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Bandırma Kırmızı (Mamak Belediyesi)

16.00 Ankara DSİ-Akhisar Belediyespor (Ankara)

17.00 Edirnespor-OGM Ormanspor (Mimar Sinan)

17.00 Bursaspor-Finalspor (Bursa Atatürk)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Artvin Belediyespor (Manisa Atatürk)

11 Kasım Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Düzce Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

- Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

9 Kasım Cuma

13.30 Nesibe Aydın-Galatasaray Gelişim (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Elazığ İl Özel İdare (Durugöl Recep Kara)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Urla Belediyespor (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Çankaya Üniversitesi (Edip Buran)

10 Kasım Cumartesi

14.00 İstanbulgücü-Edremit Belediyesi Gürespor (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Mersin Üniversitesi (Yalova 90. Yıl)

11 Kasım Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (TOFAŞ)

HABERİ YAZDIR TAVSİYE ET YORUM YAZ
Diğer Haberler
Ertan Güler - Ankaragücü - Konyaspor Maç öncesi analizi

Hentbolde haftanın programı

Kasımpaşa: 1 - Bursaspor: 1

Gençlerbirliği, İstanbulspor hazırlıklarını tamamlandı

Osman Özköylü: "Kalbur üstü ve daha iyi hakemleri üstteki takımlara gönderiyorlar"

Maliye Milli Piyango beşincilik için avantaj yakaladı

Ankaragücü ile Aykut Kocaman düellosunda son durum nedir?

Osmanlıspor uzatmalarda kazandı 2-1

 

Copyright © 2008 sporanki.com. Tüm hakları saklıdır. ızinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. sporanki.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiþtir. sporanki.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Bu site AGB Biliþim Teknolojileri ve Güvenlik Sistemleri tarafýndan hazýrlanmýþtýr.