Ana Sayfa | Ankaragücü Haberleri | Gençlerbirliği Haberleri | Haber Arşivi | Künye | İletişim

1.LİG'İN AĞASI GENÇLERBİRLİĞİ !

Spor Toto 1. Lig'de 8. hafta müsabakaları sona erdi.
Haber Detayı 7 Ekim 2018 | 22:08

Ligde 8'de 8 yapan Gençlerbirliği, puanını 24'e çıkardı ve liderliğini sürdürdü. Başkent temsilcisinin ardından Boluspor, 20 puanla ikinci sırada yer aldı.

Ligin 8. haftasında oynanan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:

Altay-Gençlerbirliği: 0-1
Eskişehirspor-Hatayspor: 0-3
Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor: 5-0
Ümraniyespor-Denizlispor: 3-0
Altınordu-İstanbulspor: 1-1
Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep: 0-5
Boluspor-Giresunspor: 1-1
Adanaspor-Balıkesirspor Baltok: 2-1
Osmanlıspor-Adana Demirspor: 1-0

- Puan durumu

Spor Toto 1. Lig'de 8. haftanın ardından oluşan puan durumu şu şekilde:

 

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. 

Gençlerbirliği

8

8

0

0

16

2

14

24

2. 

Boluspor

8

6

2

0

13

5

8

20

3. 

Adana Demirspor

8

5

1

2

12

4

8

16

4. 

Gazişehir Gaziantep

8

4

2

2

11

5

6

14

5. 

Giresunspor

8

4

1

3

8

6

2

13

6. 

Denizlispor

8

4

1

3

10

9

1

13

7. 

Osmanlıspor

8

4

0

4

11

7

4

12

8. 

Ümraniyespor

7

4

0

3

9

7

2

12

9. 

Afjet Afyonspor

8

3

2

3

13

8

5

11

10. 

Hatayspor

8

3

2

3

8

7

1

11

11. 

Altay

8

2

3

3

10

7

3

9

12. 

Adanaspor

8

2

3

3

9

11

-2

9

13. 

Balıkesirspor Baltok

7

2

3

2

8

10

-2

9

14. 

Altınordu

8

1

4

3

8

7

1

7

15. 

İstanbulspor

8

1

4

3

10

17

-7

7

16. 

Eskişehirspor

8

1

2

5

6

21

-15

5

17. 

Tetiş Yapı Elazığspor

8

1

1

6

8

18

-10

4

18. 

Kardemir Karabükspor

8

0

1

7

2

21

-19

1

- 9. haftanın programı

Spor Toto 1. Lig'e bir hafta milli maç arası verilecek.

Ligde 9. haftanın müsabaka programı şöyle:

19 Ekim Cuma:
19.00 Denizlispor-Afjet Afyonspor (Denizli Atatürk)

20 Ekim Cumartesi:
14.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Osmanlı)
19.30 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)
19.30 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

21 Ekim Pazar:
14.00 Hatayspor-Osmanlıspor (Antakya Atatürk)
16.30 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

22 Ekim Pazartesi:
19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)
19.00 Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

HABERİ YAZDIR TAVSİYE ET YORUM YAZ
Diğer Haberler
Alessio Cerci siftahı yaptı

Ç.Rizespor 1-1 A.Konyaspor

Osmanlıspor'a Hatay freni: 0-0

MKE Ankaragücü- Yeni Malatyaspor maçı ilk 11'leri belli oldu

Murat Cavcav, TSYD Ankara Şubesini ziyaret etti

Ankaralı amatörler çözüm arayışında

Bitsin artık şu Yenikent uğursuzluğu !

Demir Grup Sivasspor 0 - Fenerbahçe 0

 

Copyright © 2008 sporanki.com. Tüm hakları saklıdır. ızinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. sporanki.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiþtir. sporanki.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Bu site AGB Biliþim Teknolojileri ve Güvenlik Sistemleri tarafýndan hazýrlanmýþtýr.