Ana Sayfa | Ankaragücü Haberleri | Gençlerbirliği Haberleri | Haber Arşivi | Künye | İletişim

KUPADA OYNANAN MAÇLAR VE PROGRAM

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası ikinci tur karşılaşmalarına devam edildi.
Haber Detayı 13 Eylül 2018 | 13:12

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası ikinci tur karşılaşmalarına devam edildi.

Kupada tek maç eleme sistemine göre yapılan ikinci turda, gündüz bölümünde oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

Artvin Hopaspor-Anagold 24 Erzincanspor: 3-4 (Penaltılarla)

Batman Petrolspor-Yüksekova Belediyespor: 1-0

Siirt İl Özel İdaresi-Cizrespor: 3-0

Van Büyükşehir Belediyespor-Sarıkamış Gençlerbirliği: 2-0 (Uzatmalarda)

Hekimoğlu Trabzon-Yomraspor: 0-2

Diyarbekirspor-Elaziz Belediyespor: 2-0

Kırşehir Belediyespor-Nevşehir Belediyespor: 3-2

Kemerspor 2003-Muğlaspor: 7-6 (Penaltılarla)

Altındağ Belediyespor-Kütahyaspor: 1-0 

Kilis Belediyespor-Osmaniyespor: 2-1 (Uzatmalarda)

Erzin Belediyespor-Adıyaman 1954: 3-0

Karaman Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor: 2-1 

Erbaaspor-Fatsa Belediyespor: 4-3 (Penaltılarla)

Serik Belediyespor-Kale Belediyespor: 4-1

Karadeniz Ereğli Belediyespor-Gebzespor: 2-1

Sinopspor-Yeni Orduspor: 6-7 (Penaltılarla)

Körfezspor-Düzcespor: 2-1

Bergama Belediyespor-Bucaspor: 2-1 

Halide Edip Adıvarspor-Çengelköy Futbol Yatırımları: 0-1

Maltepespor-Sultanbeyli Belediyespor: 5-3 (Penaltılarla)

Büyükçekmece Tepecikspor-Gaziosmanpaşaspor: 1-3

Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor: 3-2

Esenler Erokspor-Ergene Velimeşespor: 2-1

Silivrispor-Alibeyköyspor: 1-0

Tire 1922-Turgutluspor: 2-1 (Uzatmalarda)

Kocaelispor-Gölcükspor: 2-0 (Uzatmalarda)

Kupada ikinci tur maçları, 13 Eylül Perşembe günü oynanacak şu karşılaşmalarla sona erecek:

13.00 Yeni Amasyaspor-Çorum Belediyespor (Amasya 12 Haziran)

15.00 Bartınspor-Çayırovaspor (Bartın Atatürk)

15.00 Nazilli Belediyespor-Karşıyaka (Nazilli İlçe)

15.30 Bağcılarspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Esenler)

HABERİ YAZDIR TAVSİYE ET YORUM YAZ
Diğer Haberler
Filede bayan ve erkeklerde Halkbank’ın günü

TFF 2. ve 3. Lig'de haftanın programı

Basketbolda haftanın programı

Voleybolda haftanın programı

Hentbol Erkekler Süper Lig'inde haftanın programı

Periler Polonya'ya konuk oluyor

Yaylagücü !

2018 – 19 Futbol Sezonu U17 Play-Off Ligi fikstürü çekildi.

 

Copyright © 2008 sporanki.com. Tüm hakları saklıdır. ızinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. sporanki.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiþtir. sporanki.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Bu site AGB Biliþim Teknolojileri ve Güvenlik Sistemleri tarafýndan hazýrlanmýþtýr.