Haberin Yayn Tarihi:
13/03/2019-22:01
ZEL...Trib羹n tarihinde milat. Beikta'dan Ankarag羹c羹'ne ziyaret

Antalya deplasman覺ndan dönüte yaanan talihsiz kazada kaybettiimiz Mert Turgut Çak覺r ve Eren Aç覺kgöz'ün vefat覺 tribünlerde yeni bir dönemi balatt覺. Ankaragücü taraftarlar覺n覺n ac覺s覺na bütün tribün camias覺 ortak oldu. Buna son örnek bugün yaand覺. Aralar覺nda husumet olan Ankaragücü ve Beikta taraftarlar覺 bir araya geldi. Beikta'覺n Çar覺 Grubu, Ankaragücü'nün Gecekondu Grubunu ziyaret ederek basal覺覺 diledi. Ziyarette s覺cak mesajlar verildi.

Ziyaretin ard覺ndan her 2 tribün grubu da sosyal medya hesaplar覺ndan bir aç覺klama yay覺nlad覺lar.

Çar覺 mesaj覺nda; "Mert Turgut Çak覺r ve Eren Aç覺kgöz kardelerimizin vefat覺 nedeniyle Ankaragücü Taraftarlar Dernei'ni ziyaret edip taziyemizi sunduk. Sevenlerine sab覺rlar dileriz. Bu vesileyle bir kez daha ruhlar覺 ad olsun." eklinde ifadeler kulland覺. 

Gecekondu ise; "Derneimizi ziyarete gelen Beiktal覺 arkadalara ziyaretlerinden dolay覺 teekkür ederiz. Tüm Türkiye'de dostluklar覺n kurulmas覺 için att覺覺m覺z ad覺m覺n kar覺l覺k görmesi bizi çok mutlu ediyor. Bu tutumun ebedi sürmesi için de üstümüze düeni yapaca覺m覺zdan kimsenin üphesi olmas覺n" ifadeleini kullanarak dostluk ad覺na olumlu mesajlar verirdiler. 

SPORANK襤 ÖZEL...

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/64271-OZELTribun_tarihinde_milat_Besiktasdan_Ankaragucune_ziyaret_.html