Haberin Yayn Tarihi:
07/11/2018-14:46
Erkan S繹zeri temkinli: "Bu i daha bitmedi"

Gençlerbirlii’nde teknik direktörü Erkan Sözeri, kamuoyunun erken davrand覺覺n覺 belirterek “Gençlerbirlii bu ii bitirdi.” yorumlar覺na kat覺lmad覺覺n覺 söyledi. 
Erkan Sözeri, Betepe 襤lhan Cavcav Tesisleri’nde düzenledii bas覺n toplant覺s覺nda, “Geride kalan 11 haftada 10 galibiyet, 1 beraberlik, yenilen 2 gol, at覺lan 18 gol var. Bizim için güzel bir baar覺.” dedi.

FUTBOL ACIMASIZ

Sözeri," Bu sezon ‘Gençlerbirlii bu ii bitirdi.’ yorumuna asla kat覺lm覺yorum. Futbolun ne derece ciddi bir i olduunu bilenlerdeniz. Matematiksel olarak garantileyene kadar hiçbir zaman, ‘Bu ii bitirdik.’ demeyeceiz. Futbol öyle ac覺mas覺z bir oyun ki tam ampiyon oldum derken, ampiyonluun gittii maçlar vard覺r. Bunlar覺n futbolda çok örnekleri var. Geçen hafta belki en kötü zeminde oynad覺k. Bu zemin 3 tak覺m覺 kald覺rabilecek durumda deil. Eryaman Stad覺 bitene kadar bu zeminde oynamak zorunday覺z. Önemli olan böyle bir zeminde kaybetmemek. 襤yi giden tak覺mla çok fazla oynam覺yoruz. Hep ayn覺 oyuncularla oynad覺覺m覺z için ister istemez Giresunspor maç覺nda baz覺 futbolcular覺m覺zda düü görüldü. Bal覺kesirspor Baltok maç覺ndan sonra milli maç aras覺 bize çok iyi gelecek. Oyuncular覺m覺z gerçekten yoruldular. Kupada da kay覺ps覺z devam ediyoruz.”

SEVG襤 VE SAYGI

Baar覺y覺 sevgi ve sayg覺ya balayan Sözeri, “Baar覺m覺z覺 tak覺m içindeki sevgi ve sayg覺ya bal覺yoruz. Diyarbekirspor maç覺nda golümüzü atan Cengizhan kardeimize 37 ya覺ndaki Selçuk’un sar覺l覺覺… Bu fotoraf her eyi aç覺kl覺yor. Altyap覺 oyuncular覺m覺z覺 ilgiyle takip ediyoruz. Hak eden kimse ona formay覺 veririz. Genç oyuncular覺m覺z konusunda hassas覺z. Ancak onlar da daha h覺rsl覺 olmal覺lar, performanslar覺n覺 yukar覺 çekmeliler. O zaman formaya aday olurlar.” eklinde görü belirtti.
 

 

 

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/62453-Erkan_Sozeri_temkinli_Bu_is_daha_bitmedi.html