Haberin Yayn Tarihi:
09/08/2018-23:00
Mesut Akg羹l'den kombine destei

Mamak Belediye Bakan覺 Mesut Akgül, Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nun balamas覺yla kombine kart sat覺覺na balayan kulübümüze destek ziyaretinde bulundu. Betepe Tesisleri’mizde, Bakan覺m覺z Mehmet Yiiner’i ziyaret eden Akgül, kendi kombinesini alarak bir miktarda kombine desteinde bulundu. Akgül, “Herkesi Süper Lig’de ki ehrimizin tek temsilcisi olan ve küllerinden yeniden doan Ankaragücü’ne destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Taraftar destei önemli

Ziyarette yap覺lan çal覺malar ve kulüp ile ilgili Bakan覺m覺z Mehmet Yiiner’den bilgi alan Akgül, herkesin birer kombine bilet almas覺 gerektiini belirterek, “Bütün Ankaral覺lar覺 ehrimizin tak覺m覺 Ankaragücüne destek olmaya ve sahip ç覺kmaya davet ediyorum. Bizler önceki sezonlar olduu gibi gerek tribünde yerimizi alarak gerekse elimizden geldiince maddi yard覺mda bulunarak üzerimize düeni yapmaya devam ediyoruz. Taraftara yak覺anda her maç stad覺 doldurup ta覺rmakt覺r” dedi.

6 y覺l aradan sonra Süper Lig

Mamak Belediye Bakan覺 Mesut Akgül’ün kulübe ziyaretinin ve desteinin memnuniyet verici olduunu ifade eden Bakan覺m覺z Yiiner de, taraftar desteinin önemine vurgu yaparak, “6 y覺l aradan sonra ç覺kt覺覺m覺z Süper Lig’de taraftarlar覺m覺z覺n da desteiyle güzel baar覺lara imza atmak istiyoruz. Sizlerde desteklerinizi hiçbir zaman esirgemediniz. Her zaman Ankaragücü’nün yan覺nda oldunuz.” dedi. Bakan覺m覺z Yiiner, yeni sezon öncesi Akgül’ün ziyareti ve kombine desteinde bulunmas覺ndan dolay覺 teekkür etti.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/61185-Mesut_Akgulden_kombine_destegi.html