Haberin Yayn Tarihi:
10/07/2018-23:54
Boluspor'da imza ov !

Spor Toto 1. Lig tak覺mlar覺ndan Boluspor, anlama salad覺覺 8 futbolcu için toplu imza töreni düzenledi.

Kulübün Karaçay覺r Mahallesi'nde bulunan tesislerinde düzenlenen imza törenine, Boluspor Kulübü Bakan覺 Necip Çar覺kç覺 ve kulüp yöneticileri ile 1+1 y覺ll覺k sözleme imzalanan Ümit Kurt, 2 y覺l anlama salanan Umut Gündoan, 1 y覺ll覺覺na tak覺ma kat覺lan 襤smail Haktan Odaba覺, 2 y覺ll覺k mukavele yap覺lan Uur Akdemir, 3 y覺l anlama salanan Özkan Tatemur ve ikier y覺ll覺覺na anla覺lan Sinan Akayd覺, Gökhan Köstereli ile Hayrullah Bilazer kat覺ld覺.

襤mza töreni öncesinde bir aç覺klama yapan Bakan Çar覺kç覺, yakla覺k 10 gün önce anlat覺klar覺 ve tak覺mla antrenmana ç覺kan futbolcular覺 tan覺tmak ve sözleme imzalamak için bir araya geldiklerini belirtti.

Sözleme imzalad覺klar覺 isimlerden biri olan 襤smail Haktan Odaba覺'n覺n daha önce Boluspor formas覺 giyen bir futbolcu olduunu an覺msatan Çar覺kç覺, "襤smail Boluspor kulübünde 1 sene görev yapt覺. O dönem zarf覺nda Boluspor’a çok önemli hizmetleri oldu. Yine bizim geçmite çok istediimiz ama alamad覺覺m覺z bir oyuncu vard覺. Kartalspor tak覺m覺ndayken izlediimiz beendiimiz Uur kardeimizle de belki 4-5 sene sonra inallah çal覺mak nasip olacak. Yine bizim izlediimiz Umut Gündoan'覺 Galatasaray'dan ald覺k. Dar覺caspor'dan da bir y覺ld覺r takip ettiimiz Kaleci Gökhan Köstereli ile genç kardeimiz Hayrullah’覺 da aram覺za katt覺k. En son da yine bu sene takip ettiimiz Özkan var." diye konutu.

Geçen sezon Çaykur Rizespor'da forma giyen Ümit Kurt ile de 1 1 y覺ll覺覺na anlat覺klar覺n覺 ifade eden Çar覺kç覺, "Yine, Rizespor, Sivasspor ve Gençlerbirlii’nde oynam覺 kardeimiz Ümit Kurt ile de sözleme imzal覺yoruz. Ümit daha önceden bildiimiz bir futbolcu. Kendisi bu sene 3-4 kulübün teklifini geri çevirdi. Boluspor’u tercih etti. Bu nedenle kendisine teekkür ediyoruz." eklinde konutu.

Transferle ilgili art覺k son noktaya yaklat覺klar覺n覺 da aktaran Çar覺kç覺, en fazla 2-3 oyuncu daha transfer ederek bu dönemi kapatacaklar覺n覺 kaydetti.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/60786-Bolusporda_imza_sov_.html