Haberin Yayn Tarihi:
10/07/2018-13:57
Mehmet Yiiner: "Rakip fark etmez"

MKE Ankaragücü Kulübü Bakan覺 Mehmet Yiiner, Spor Toto Süper Lig'de 2018-2019 sezonuna iç sahada oynayacaklar覺 Galatasaray maç覺yla balayacaklar覺n覺 hat覺rlatarak, "Rakip fark etmez, sezona 3 puanla balamak istiyoruz." dedi.

Bakan Yiiner, yapt覺覺 aç覺klamada, hala baz覺 s覺k覺nt覺lar覺n覺n devam ettiini dile getirdi. Hala hacizlerle urat覺klar覺n覺n alt覺n覺 çizen Yiiner, "S覺k覺nt覺lar覺m覺z sürüyor. Hala tak覺m覺m覺z覺 kuramad覺k ve stad覺m覺z belli deil. Tüm bu olumsuzluklara kar覺n sezonun ilk maç覺ndan galibiyetle ayr覺lmak istiyoruz. 襤imiz mutlaka kolay olmayacak ama biz Ankaragücü olarak tüm maçlara kazanma parolas覺yla ç覺kar覺z." diye konutu. 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Ankaragücü ile ilgili yapt覺覺 yorumlara da deinen Yiiner, "Fatih hoca, teknik direktörlük anlam覺nda kendini ispat etmi bir insan. 襤talya gibi bir ülkede teknik adaml覺k yapm覺, ülkemizi en iyi ekilde temsil etmi birisi. Bizimle ilgili güzel düünceleri için teekkür ediyoruz. Kendisi vefal覺 davran覺yor. Ankaragücü, hak etmedii ekilde liglerden uzak kald覺. Birileri taraf覺ndan uzaklat覺r覺ld覺. Bu anlamda da herkesin Ankaragücü'ne sempatisi var." ifadelerini kulland覺. 

"MAÇLARIMIZI NEREDE OYNAYACAIZ BELL襤 DE襤L"

Bakan Mehmet Yiiner, yeni sezonda maçlar覺n覺 hangi statta oynayacaklar覺n覺n belli olmamas覺na da tepki göstererek, "Nas覺l bir planlama var anlamak mümkün deil. Madem stad覺 y覺kacaks覺n覺z, yenisini neden bitirmiyorsunuz." dedi. 

Çürük raporu olmas覺 nedeniyle Ankara 19 May覺s Stad覺'n覺n bir an önce y覺k覺lmas覺n覺n planland覺覺na deinen Yiiner, unlar覺 söyledi: 

"Biz maçlar覺m覺z覺 nerede oynayaca覺z hala bilmiyoruz. Çürük raporu var evet ama bu yeni bir ey deil y覺llard覺r var. Sezonun ilk yar覺s覺ndaki maçlar覺m覺z覺 19 May覺s Stad覺'nda oynamak istiyoruz. Nereye gidip oynayaca覺z, her maç覺m覺za deplasmanda m覺 ç覺kal覺m. Bunun bir an önce çözüme kavuturulmas覺 laz覺m."

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/60774-Mehmet_Yiginer_Rakip_fark_etmez.html