Haberin Yayn Tarihi:
12/06/2018-14:49
Fenerbah癟e'nin devasa borcu Ali Ko癟'u 癟aresiz b覺rakt覺

Fenerbahçe'nin çiçei burnundaki yönetimi, gördüü mali tablo kar覺s覺nda hayal k覺r覺kl覺覺 ya覺yor:

“Tahmin ettiimiz rakamlar覺n çok üzerinde bir durum söz konusu. Tüm gelirler temlikli. Bu sorunu çözmeden gelecee güvenle bakmam覺z çok zor.”

FENERBAHÇE yönetim kurulu, kara kara düünüyor... Bakanl覺k koltuunda 1 haftay覺 deviren bakan Ali Koç ve yol arkadalar覺, kar覺lar覺na ç覺kan mali tablo kar覺s覺nda büyük hayâl k覺r覺kl覺覺 ya覺yor. Kulübün para durumu hakk覺nda göreve gelmeden bir ön çal覺ma yapan sar覺-lacivertlilerin yeni isimleri, evdeki hesab覺n çar覺ya uymad覺klar覺n覺 belirttiler.

YÖNET襤C襤LER 1 haftadan bu yana geceli gündüzlü çal覺覺rken, kar覺lar覺na ç覺kan tabloyu, “Beklediimiz rakamlar覺n çok üzerinde, neredeyse tam 2 kat覺 bir borçla kar覺lat覺k. Tahminlerimizin katbekat üzerine ç覺k覺lm覺. 襤in içinden ç覺kmak bizi oldukça zorlayacak

3 M襤LYAR TL OKU!

ÇEK襤LEN kredilerden dolay覺 tüm gelirlere temlik konulmu... Sponsor firmalardan gelen gelirler de ortada. Öncelikli olarak bu konuyu çözmemiz gerekiyor. Taraftar覺m覺z覺n bizden teknik direktör ve transfer beklentisi var hakl覺 olarak. Ancak maddi krizi atlatmadan gelecee güvenle bakmam覺z mümkün deil. Kimseye hayâl satmaya gelmedik. Bundan böyle bu kulüpte her ey bir düzen içerisinde olmal覺” sözleriyle özetlediler.

FENERBAHÇE kulislerinde konuulanlara göre sar覺-lacivertlilerin borcu 550 milyon Euro civar覺nda. Euro kuruyla hesapland覺覺nda 3 milyar liraya yak覺n bir borç telaffuz edilirken, borcun 5 milyar TL’ye dayand覺覺 da iddialar aras覺nda.

Vatan

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/60424-Fenerbahcenin_devasa_borcu_Ali_Kocu_caresiz_birakti.html