Haberin Yayn Tarihi:
12/06/2018-12:52
Gen癟lerbirlii'nde son gelimeler...

Gençlerbirlii yönetimi, yeni sezon kadro yap覺lanmas覺nda ad覺mlar覺 h覺zl覺 atmaya balad覺.

Ayd覺n Karabulut ve Elvis Manu’nun ard覺ndan, Abdul Rahman Khalili’nin sözlemesi kar覺l覺kl覺 feshedildi. Çaykur Rizespor ile anlama aamas覺na gelen Hopf’un yerine, kale için Hakan Ar覺kan ile uzla覺 saland覺. 

Önümüzdeki sezon Birinci Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan Gençlerbirlii’nde kadro çal覺malar覺 tüm h覺z覺yla sürüyor. K覺rm覺z覺-siyahl覺lar, ilk planda gelecek sezon faydalanmay覺 düünmedii isimlerle yollar覺n覺 ay覺rmay覺 sürdürüyor. Ayd覺n Karabulut ve Elvis Manu’nun ard覺ndan, Lübnan as覺ll覺 襤sveçli oyuncu Abdul Rahman Khalili ile de yollar ayr覺ld覺. 
2016-2017 sezonunun ba覺nda k覺rm覺z覺-siyahl覺 formay覺 giymeyen balayan Khalili, 2 sezonda toplam 4 gol atma baar覺s覺 gösterdi. 襤sveçli oyuncunun sözlemesi, 31 May覺s 2019 tarihinde bitiyordu.

K覺rm覺z覺-siyahl覺larda sezonun son maçlar覺nda kadro d覺覺 b覺rak覺lan Serdar Özkan’覺n da gönderilecekler aras覺nda olduu ileri sürüldü.

HAKAN ARIKAN TAMAM 

襤sveçli file bekçisi Johannes Hopf’un Çaykur Rizespor ile anlamak üzere olduu belirtilirken, Gençlerbirlii’nin kaleyi tecrübeli bir isme emanet etmeye haz覺rland覺覺 konuuluyor. Geride kalan sezonu Osmanl覺spor’da geçiren Hakan Ar覺kan ile uzla覺 saland覺覺 ve transfer döneminin balamas覺 ile birlikte resmi imzan覺n at覺laca覺 ifade ediliyor. Ankaraspor, Beikta, Trabzonspor, Kayserispor ve Osmanl覺spor tak覺mlar覺nda forma giyen 36 ya覺ndaki tecrübeli eldiven, 2 sezon önce de Betepe’nin gündemine gelmi ancak transferi gerçeklememiti. Gençlerbirlii, d覺 transferde Adanaspor’dan Bekir Y覺lmaz ile anlat覺.

Gençlerbirlii’nde sözlemesi 31 May覺s’ta sona eren tak覺m kaptanlar覺ndan Uur Çiftçi, Demir Grup Sivasspor ile anlat覺. Sözlemesinde bulunan ‘1 milyon Euro’yu getirirse serbest kal覺r’ maddesi bulunan dier kaptan Ahmet Ouz’un da Göztepe’ye imza att覺覺 iddia ediliyor. Devre aras覺nda Fransa’n覺n Montpelier tak覺m覺nda transfer edilen Florentin Pogba’n覺n da kontrat覺nda yer alan “Tak覺m küme düerse serbest kal覺r’ maddesini devreye sokaca覺 belirtiliyor.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/60422-Genclerbirliginde_son_gelismeler.html