Haberin Yayn Tarihi:
17/05/2018-14:50
2.Ligde play-off heyecan覺 s羹r羹yor

TFF 2. Lig'den Spor Toto 1. Lig'e yükselecek üçüncü ve son ekibin belli olaca覺 play-off'ta yar覺 final ilk kar覺lamalar覺 yar覺n oynanacak.

Altay ve Hatayspor'un ad覺n覺 dorudan Spor Toto 1. Lig'e yazd覺rd覺覺 ligde, play-off çeyrek finalinde rakiplerini saf d覺覺 b覺rakan Beyaz Grup'ta Gümühanespor ile Sakaryaspor, K覺rm覺z覺 Grup'ta ise Afjet Afyonspor ile Keçiörengücü yar覺 finalde kar覺laacak.

Rövan kar覺lamalar覺n覺n 22 May覺s Sal覺 günü oynanaca覺 play-off'ta, finale kalanlar 27 May覺s Pazar günü Mersin Stad覺'nda Spor Toto 1. Lig'e yükselecek üçüncü ekip olmak için sahaya ç覺kacak.

- Gümühanespor-Sakaryaspor

Beyaz Grup'ta çeyrek finalde anl覺urfaspor'u saf d覺覺 b覺rakan Gümühanespor ile Band覺rmaspor'u eleyen Sakaryaspor, yar覺n saat 16.00'da hakem Özgür Yankaya'n覺n yönetecei müsabakada Gümühane Yeniehir Stad覺'nda kar覺 kar覺ya gelecek.

襤ki tak覺m aras覺nda normal sezonda Sakarya'da oynanan müsabaka 1-1 berabere sona ermi, Gümühane'deki kar覺lama ise ev sahibi ekibin 1-0 üstünlüüyle tamamlanm覺t覺.

- Afjet Afyonspor-Keçiörengücü

K覺rm覺z覺 Grup'ta önceki turda Menemen Belediyespor'u eleyen Keçiörengücü ile Sivas Belediyespor engelini geçen Afjet Afyonspor, hakem Serkan Ç覺nar'覺n düdük çalaca覺 play-off yar覺 final ilk maç覺nda yar覺n saat 19.00'da Afyonkarahisar Zafer Stad覺'nda kar覺laacak.

Normal sezonda Afjet Afyonspor, iç sahada 2-0, deplasmanda ise 2-1 kazanm覺t覺.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/60152-2Ligde_play_off_heyecani_suruyor_.html