Haberin Yayřn Tarihi:
15/05/2018-19:51
Y├╝ksel Kocaman:┬áAnkaraÔÇÖda Ankarag├╝c├╝ her zaman bir numarad─▒r.

Ankaragücü Ba┼čkan─▒ Mehmet Yi─činer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Cumhuriyet Ba┼čsavc─▒s─▒ Say─▒n Yüksel Kocaman’─▒ ziyaret etti

Mehmet Yi─činer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Cumhuriyet Ba┼čsavc─▒s─▒ Say─▒n Yüksel Kocaman’─▒, Ankara Cumhuriyet Ba┼čsavc─▒ Vekili Say─▒n ─░lhan Ayaz ve Cumhuriyet Savc─▒s─▒ Say─▒n Alper Türközmen’i makamlar─▒nda ziyaret ederek, çal─▒┼čmalar─▒nda ba┼čar─▒lar dilediler.

Mehmet Yi─činer: Ankaragücü, Ankara’n─▒n en büyük marka de─čeridir.

Ziyaretinde yapt─▒─č─▒ konu┼čmada Ankaragücü’nün Ankara’n─▒n en önemli markas─▒ oldu─čunu belirten Mehmet Yi─činer, “Gerçekten buralara gelmek için büyük emek harcad─▒k. Biz bu kulübe geldi─čimizde içecek su yoktu. Gözle görülür bir destek hiçbir zaman görmedik. Bizim ba┼čar─▒ya olan inanc─▒m─▒z Ankara’y─▒ yeniden diriltti. Taraftar profilimiz tamam─▒ ile de─či┼čti. Son zamanlarda ba┼čka tak─▒mlar─▒n kar─▒┼čt─▒─č─▒ olaylarla kulübümüzü kar┼č─▒la┼čt─▒rd─▒─č─▒m─▒zda Fair Play ödülüne lay─▒k bir taraftar toplulu─čumuz var” dedi.

Yeni sezona Eryaman Stadyumu’nda ba┼član─▒laca─č─▒n─▒ belirten Yi─činer, “Yeni bir sayfa aç─▒yoruz. Tribünler sahaya yak─▒n. Ben ─░stanbul tak─▒mlar─▒n─▒n maçlar─▒na da izliyorum. Bizim taraftarlar─▒m─▒zla k─▒yaslad─▒─č─▒n─▒zda bizimkiler 90 dakika hiç susmuyor. Bitmeyen bir enerjileri var. Ama ba┼čka tak─▒mlara bak─▒yorum ara ara dinleniyorlar. Lay─▒k oldu─čumuz lige geldi─čimiz için mutluyuz” ifadelerini kulland─▒.

Yüksel Kocaman: Ankara’da Ankaragücü her zaman bir numarad─▒r.

Üniversite hayat─▒ ile ba┼člayan Ankara maceras─▒nda Ankaragücü’nün de yer edindi─čini belirten Ankara Cumhuriyet Ba┼čsavc─▒s─▒ Say─▒n Yüksel Kocaman, “Lisans, staj derken Ankara bizim evimiz oldu. Tabi ki Ankara eviniz olunca Ankaragücü de hayat─▒n─▒z─▒n bir parças─▒ oluyor. Ankaragücü’nün maçlar─▒na gittim. Son dönemlerdeki çökü┼čünün ard─▒ndan sizinle birlikte tekrar ┼čahlan─▒┼č─▒ gerçekten takdir edilmesi gerekiyor. Sizin de bahsetti─činiz gibi Ankaragücü taraftar─▒n─▒n Türk sporunda yeri çok farkl─▒d─▒r. Her zaman tak─▒m─▒n─▒n itici gücü olmu┼čtur. Somut konu┼čmak gerekirse Ankaragücü taraftarlar─▒n─▒n eski profili kayboldu. Bu herkes için oldu─ču gibi bizim için de sevindirici bir durum” dedi.

─░lhan Ayaz: Ankaragücü’nün yeni sezonda Süper Lig’de ba┼čar─▒l─▒ olaca─č─▒na inan─▒yorum.

Ankaragücü’nün ba┼čar─▒s─▒n─▒ yak─▒ndan takip etti─čini belirten Ankara Cumhuriyet Ba┼čsavc─▒ Vekili Say─▒n ─░lhan Ayaz, “Ankaragücü’nün yeni sezonda yeni stadyumda da ba┼čar─▒l─▒ olaca─č─▒na inan─▒yorum. Ankara’da ya┼čayan bir vatanda┼č olarak Ankaragücü’nü desteklemek boynumuzun borcudur” dedi.

Alper Türközmen: Ankaragücü, Ankara’n─▒n büyük bir de─čeridir.

Ankaragücü’nün her f─▒rsat buldukça maçlar─▒na gitti─čini belirten Cumhuriyet Savc─▒s─▒ Say─▒n Alper Türközmen, “Her zaman kendimce bir gözlem yap─▒yorum. Ankaragücü iyiye gittikçe bu olumlu havadan tüm Ankara yararland─▒. F─▒rsat buldukça Ankaragücü maçlar─▒na gitmeye gayret gösteriyorum. Ankaragücü taraftar─▒n─▒ da yak─▒ndan takip ediyorum. Çok pozitif bir havalar─▒ var. Ayr─▒ca son sezonlarda özellikle kritik maçlarda tak─▒m yenilse bile en ufak bir ta┼čk─▒nl─▒k olmuyor. Eski profil de─či┼čti diyebiliriz. Bundan dolay─▒ Ankaragücü taraftarlar─▒n─▒ kutluyor, tüm camian─▒n ┼čampiyonlu─čunu tebrik ediyorum” ifadelerini kulland─▒.

Cumhuriyet Savc─▒s─▒ Say─▒ Alper Türközmen’in Ankaragücü’ne göstermi┼č oldu─ču ilgi ve alakas─▒ndan dolay─▒ kendisine te┼čekkürlerini ileten Ba┼čkan─▒m─▒z Yi─činer, “Sizin de maçlar─▒m─▒za gelerek destekledi─činizi biliyoruz. Camiam─▒z ve taraftarlar─▒m─▒z hakk─▒ndaki güzel dü┼čüncelerinizden dolay─▒ ayr─▒ca te┼čekkür ediyorum” dedi.

Ba┼čkan─▒m─▒z Mehmet Yi─činer, Ankara Cumhuriyet Ba┼čsavc─▒s─▒ Yüksel Kocaman’a, Cumhuriyet Ba┼čsavc─▒ Vekili Say─▒n ─░lhan Ayaz’a ve Cumhuriyet Savc─▒s─▒ Alper Türközmen’e isimlerinin yaz─▒l─▒ oldu─ču, ┼čampiyon kadronun imzalad─▒─č─▒ forma hediye etti.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/60130-Yuksel_Kocaman┬áAnkaraÔÇÖda_Ankaragucu_her_zaman_bir_numaradir.html