Haberin Yayřn Tarihi:
15/05/2018-11:39
T├╝rk Telekom Spor Olimpiyatlar─▒ÔÇÖn─▒n finali g├Ârkemli bir t├Ârenle tamamland─▒

Türk Telekom Spor Olimpiyatlar─▒’n─▒n finali görkemli bir törenle tamamland─▒. Türk Telekom ve i┼čtirak ┼čirketlerinden 118 tak─▒m ile 803 çal─▒┼čan─▒n zirve için mücadele etti─či olimpiyatlar─▒n final müsabakalar─▒nda kazanan tak─▒mlar 13 May─▒s’ta düzenlenen ödül töreninde madalyalar─▒n─▒ ald─▒.

Türk Telekom, çal─▒┼čanlar─▒na spor yapma al─▒┼čkanl─▒─č─▒ kazand─▒rman─▒n yan─▒ s─▒ra tak─▒m ruhunu canl─▒ tutma amac─▒yla çal─▒┼čan ve yöneticilerini, Türk Telekom Spor Olimpiyatlar─▒’nda bulu┼čturdu. Müsabakalarda Türk Telekom ve Grup ┼×irketlerinden olu┼čan çal─▒┼čan ve yöneticiler, 6 farkl─▒ spor dal─▒nda mücadele ederek zirve için yar─▒┼čt─▒. 10-13 May─▒s tarihleri aras─▒nda Türk Telekom Ankara Genel Müdürlük Spor Tesisleri’nde düzenlenen müsabakalarda,  çal─▒┼čanlar Fair Play ruhu içerisinde sahada mücadele ederken farkl─▒ birim ve ┼čehirlerdeki Türk Telekom ailesiyle ile tan─▒┼čma f─▒rsat─▒ yakalad─▒.

Türk Telekom Spor Olimpiyatlar─▒ kapsam─▒nda düzenlenen kar┼č─▒la┼čmalar futbol, basketbol, voleybol, tenis, satranç ve masa tenisi gibi bran┼člarda gerçekle┼čti. Türk Telekom’dan 101 tak─▒m ile 683 çal─▒┼čan─▒n, i┼čtirak ┼čirketlerden 17 tak─▒mdan 120 ki┼činin yer ald─▒─č─▒ olimpiyatlarda kazanan tak─▒mlar madalya ve kupalar─▒n─▒ ald─▒.

“Olimpiyatlar, Türkiye’nin en büyük özel ┼čirket spor organizasyonlar─▒ndan biri”

Türk Telekom ─░nsan Kaynaklar─▒, Regülasyon ve Destek Genel Müdür Yard─▒mc─▒s─▒ ┼×ükrü Kutlu,Türk Telekom ailesinin Türkiye’nin dört bir yan─▒ndaki 34 bin çal─▒┼čan─▒yla telekom sektörünün en büyük ┼čirketi oldu─čunu söyleyerek ┼ču ifadeleri kulland─▒: “Türkiye’nin kesintisiz ve kaliteli ileti┼čimini sa─člamak için durmaks─▒z─▒n ter döken Türk Telekom ve i┼čtiraklerimizden Sebit, Innova, Argela, Türk Telekom International ve AssisTT çal─▒┼čanlar─▒ bu kez tak─▒m ruhunu Spor Olimpiyatlar─▒’na ta┼č─▒d─▒. Türk Telekom ailesini bir arada tutan motivasyonumuzu, düzenledi─čimiz Spor Olimpiyatlar─▒ etkinli─činde daha da güçlendirme f─▒rsat─▒n─▒ bulduk. Çal─▒┼čan ve yöneticilerimiz ayn─▒ tak─▒mlarda, hiyerar┼či olmadan yan yana mücadele etti.  4 gün süren kar┼č─▒la┼čmalar içerik ve kat─▒l─▒mc─▒ say─▒s─▒yla olimpiyatlar─▒ aratmad─▒. Türkiye’nin en büyük özel ┼čirket spor organizasyonlar─▒ndan biri olan bu e─členceli etkinli─čimizde aktif ya┼čam ve sportif ruhu yans─▒tan her bir çal─▒┼čan─▒m─▒zla gurur duyuyoruz.” 

Ünlü futbolcular hal─▒ saha maç─▒nda Türk Telekom yöneticileriyle kar┼č─▒la┼čt─▒

Gerçekle┼čen final müsabakalar─▒nda, Türk Telekom yöneticileri, ünlü futbolculardan olu┼čan tak─▒mla gösteri maç─▒nda kozlar─▒n─▒ payla┼čt─▒. Tugay Kerimo─člu ve O─čuz Çetin’in kat─▒ld─▒─č─▒ tak─▒mlar ile kar┼č─▒la┼čan yöneticiler müsabakadan 10-6 galip ayr─▒ld─▒.

Türk Telekom Spor Olimpiyatlar─▒nda Bölgelerinin Tak─▒m─▒n─▒ temsil edecek tak─▒m─▒ olu┼čturmak amac─▒yla ┼×ubat – Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen bölge içi turnuvalara yakla┼č─▒k 5 bin Türk Telekom çal─▒┼čan─▒ kat─▒l─▒m sa─člad─▒. Ankara Genel Müdürlük Kampüsünde 4 gün süresince devam eden organizasyonda; 160 kar┼č─▒la┼čmada 45 hakem görev al─▒rken, sporcular 6 saha ve salonda galibiyet için ter döktü. 

Basketbol ve voleybol erkeklerde Ankara Genel Müdürlü─čü ┼čampiyonlu─ča ula┼č─▒rken; voleybol kad─▒nlar, voleybol erkekler, hal─▒ saha futbol ve masa tenisi turnuvalar─▒nda ─░stanbul Genel Müdürlü─čü ┼čampiyonlu─ču kazand─▒.  Kort teniste ─░stanbul Bölge Müdürlü─čü satrançta ise ─░zmir Bölge Müdürlü─čü tak─▒mlar─▒ ┼čampiyonlu─ča ula┼čan di─čer ekipler olurken, törende en centilmen sporcular da ödüllendirildi.

Çal─▒┼čanlar─▒na spor yapma al─▒┼čkanl─▒─č─▒ kazand─▒rman─▒n yan─▒ s─▒ra tak─▒m ruhunu canl─▒ tutmay─▒ hedefleyenTürk Telekom Spor Olimpiyatlar─▒2009 y─▒l─▒ndan beri Türk Telekom yöneticilerini ve çal─▒┼čanlar─▒n─▒ bir araya getiriyor. ─░┼č yerlerinde gösterdikleri azim ve ba┼čar─▒y─▒ spor müsabakalar─▒na yans─▒tmak için var gücüyle yar─▒┼čan tak─▒mlar ayn─▒ zamanda e─členceli bir turnuva geçiriyor. 

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/60121-Turk_Telekom_Spor_OlimpiyatlariÔÇÖnin_finali_gorkemli_bir_torenle_tamamlandi.html