Haberin Yayn Tarihi:
17/04/2018-00:23
R覺za al覺mbay,Osmanl覺spor beraberliini deerlendirdi

R覺za Çal覺mbay, Trabzonspor'un Osmanl覺spor ile 3-3 berabere kald覺覺 maç覺n ard覺ndan konutu. 

Maç覺n ard覺ndan düzenlenen bas覺n toplant覺s覺nda gazetecilerin sorular覺n覺 yan覺tlayan Trabzonspor Teknik Direktörü Çal覺mbay, "Buraya gelirken tek hedefimiz bu maç覺 kazanmakt覺. Zaten öyle balad覺k. 襤stediimiz golleri de bulduk. Her ey gayet iyiydi. 襤çeriye girdik. Hata yapt覺覺m覺z eyleri de devre aras覺nda arkadalar覺m覺za söyledik. Sonra tam oyuna ç覺karken Abdülkadir rahats覺zland覺, mecburen ç覺karmak zorunda kald覺k. Zaten k覺s覺tl覺 bir kadromuz vard覺. Özellikle de kanatlarda. Pereira’ya orada ans verdik. Gayet iyi gidiyordu, üçüncü golümüzü de bulduk” ifadelerini kulland覺. 

Kucka rahats覺zland覺, u an hastanede ve müahede alt覺na al覺nd覺

襤kinci yar覺n覺n ortalar覺nda sakatlanan Kucka’n覺n hastaneye kald覺r覺ld覺覺n覺 ve müahede alt覺na al覺nd覺覺n覺 belirten Çal覺mbay, “Onda da baya覺 büyük bir problem ç覺kt覺. Onu da ç覺kartt覺k. Daha sonra Onur gol pozisyonundan önce bir sakatl覺k yaad覺. O top rahatl覺kla ç覺karabilecei bir toptu. Kendisi de söyledi. O da maalesef oyunu sakat ekilde bitirmek zorunda kald覺. Sakatl覺覺 baya覺 kötüydü. Allah’tan o saatten sonra kaleyi fazla tutan ut olmad覺” diye konutu. 

R覺za Çal覺mbay: Skorun böyle olmamas覺 gerekiyordu.

Her eye ramen yine de bu maç覺 bitirmeleri gerektiini vurgulayan Çal覺mbay, “Çok güzel net pozisyonlar覺m覺z vard覺. Ama yememiz gereken kolay goller de yedik. Çok ilginç bir maç oldu. Bizim ad覺m覺za anss覺zl覺k oldu. Skora çok üzüldük. Skorun böyle olmamas覺 gerekiyordu. Normal bir kadroyla gelseydik, ya da aksilikler ba覺m覺za gelmesiydi; buradan istediimiz bir ekilde, belki de çok farkl覺 bir ekilde ayr覺lacakt覺k. Futbol içinde olan ilginç eyler ba覺m覺za geldi” eklinde konutu

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/59752-Riza_CalimbayOsmanlispor_beraberligini_degerlendirdi_.html