Haberin Yayn Tarihi:
13/03/2018-10:47
Ke癟i繹ren Belediyesi Balumspor'dan Bakan Mustafa Ak'a ziyaret

Keçiören Belediyesi Balumspor Bayan Voleybol Tak覺m覺 15-17 Mart 2018 tarihlerinde oynanacak final müsabakalar覺 öncesi Bakan Mustafa Ak'覺 makam覺nda ziyaret etti.

 

Kulüp Bakan覺 Levent K覺z覺lalp, Antrenör Ak覺n Aky覺ld覺z, Yard覺mc覺 Antrenör 襤smail Hakk覺 Zora, Sportif Direktör Mustafa Yurtsever ile Bakan Ak'覺 makam覺nda ziyaret eden bayan voleybol tak覺m覺 maç öncesi moral depolad覺. Ankara grup ampiyonu olarak bayan voleybol  1. lige yükselme final müsabakalar覺na gitmeye hak kazanan tak覺m, Mula Ortac覺'da yar覺 final müsabakalar覺nda 3'te 3 yaparak önemli bir baar覺ya da imza att覺. Mula Mentee Spor Salonunda oynanacak son 3 maçla Play Offa ç覺kmay覺 hedefleyen tak覺m,  maçlara Bakan Ak'覺 da davet etti.

 

Tak覺m覺n baar覺lar覺n覺 takip ettiklerini dile getiren Ak, "襤nallah 1. lige ç覺kar bizlerin gururu olmay覺 sürdürürsünüz. Sizler baar覺l覺 oldukça bizler de mutlu oluyoruz ayr覺ca sporla ilgilenenlere de ilham oluyor ve Keçiören'in ad覺n覺 duyuruyorsunuz. Mula'dan baar覺l覺 bir sonuçla döneceinize inan覺yoruz. Yolunuz aç覺k olsun." dedi. Ak ile selfie çektiren voleybol tak覺m覺 "ampiyon Keçiören" diye tezahürat yapt覺.

 

Keçiören'in en büyük spor salonu Taha Akgül'de antrenman yapt覺klar覺n覺 dile getiren tak覺m, 1. lig sonras覺 maçlar覺 orada oynamay覺 arzulad覺klar覺n覺 da belirtti. 

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/59214-Kecioren_Belediyesi_Baglumspordan_Baskan_Mustafa_Aka_ziyaret.html