Haberin Yayn Tarihi:
14/02/2018-10:20
Boluspor'a Neymar piyangosu

Boluspor Kulübü Bakan覺 Necip Çar覺kç覺, tak覺m kaptan覺 Andre Santos'un arkada覺 y覺ld覺z futbolcu Neymar'覺n, düzenledikleri piyangoya 5 bin bilet alarak destek olduunu bildirdi.

Spor Toto 1. Lig ekibi Boluspor'un Brezilyal覺 futbolcusu Andre Santos, geçen hafta doum gününü kutlayan Paris Saint-Germain'in y覺ld覺z futbolcusu Neymar'覺n davetlisi olarak Fransa'ya gitti.

Birçok dünya y覺ld覺z覺n覺n bulunduu davette Andre Santos'un yan覺nda götürdüü Boluspor Piyangosu biletlerinden 5 bin adet alan Neymar, kulübe 75 bin lira destek oldu.
Boluspor Kulübü Bakan覺 Necip Çar覺kç覺 yapt覺覺 aç覺klamada, 28 ubat'ta çekilii yap覺lacak piyangonun biletlerinin sat覺覺n覺n devam ettiini ancak biletlere çok rabet olmad覺覺n覺 söyledi.
Bu konuda teknik heyet ve futbolcular覺n da katk覺 salad覺覺n覺 aktaran Çar覺kç覺, "Teknik heyet ve futbolcular覺m覺z da bu biletlerden alacak. Tak覺m kaptan覺m覺z Santos, 5 bin bileti Fransa'ya götürdü. En iyi arkada覺 Neymar'a 5 bin bilet verdi. Biletlerimiz dünya y覺ld覺zlar覺 taraf覺ndan rabet görüyor. Brezilyal覺 kaptan Andre Santos'un arkada覺 Neymar, 75 bin lira deerindeki 5 bin adet Boluspor Piyangosu bileti alarak kulübe destek oldu." diye konutu.
Çar覺kç覺, burada amac覺n Boluspor'a katk覺 salamak olduunu sözlerine ekledi.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/58769-Boluspora_Neymar_piyangosu_.html