Haberin Yayn Tarihi:
13/01/2018-20:38
Arda Baakehir i癟in 襤stanbul'da

Medipol Baakehir'in 2,5 y覺ll覺k kiralama anlamas覺 yaparak Barcelona'dan transfer ettii Arda Turan, 襤stanbul'a geldi.

Y覺ld覺z oyuncu, 襤stanbul Baakehir Futbol Kulübü Asbakan覺 Mesut Altan ile özel uçakla 襤spanya'dan Atatürk Havaliman覺'na geldi. Arda'ya havaliman覺 ç覺k覺覺nda iki taraftar çiçek ve atk覺 verdi.

Bas覺n mensuplar覺na aç覺klamada bulunan Arda, "Sadece k覺sa vadeli hedefler için deil, uzun vadeli hedefler için de geldim. Umar覺m en güzel baar覺lara, ampiyonlua birlikte ula覺r覺z." dedi.

Yaad覺覺 mutluluu dile getiren Arda, "Bana bu f覺rsat覺 verdikleri için öncelikle bakan覺m覺z Göksel Gümüda'a ve teknik direktörümüz Abdullah Avc覺'ya teekkür ediyorum. Yeniden sal覺kl覺, mutlu ve huzurlu bir ekilde, böyle bir organizasyonun içinde futbol oynayaca覺m için çok mutluyum." ifadelerini kulland覺.

Arda Turan'覺n gelii s覺ras覺nda Atatürk Havaliman覺'nda izdiham yaan覺rken polis ve taraftarlar kar覺 kar覺ya geldi.

Terminal içinde Arda'y覺 çevreleyen polislerle bas覺n mensuplar覺 aras覺nda yaanan arbede, ç覺k覺ta bekleyen taraftarlar ve güvenlik güçleri aras覺nda gerginlik yaand覺.

Arda'n覺n araca bindirilmesi için yol açmaya çal覺an güvenlik güçleri, mealeler yak覺p tezahüratlar yaparak oyuncuyu bekleyen taraftarlar覺 uzaklat覺rmak istedi. Polis taraf覺ndan müdahale edilerek da覺t覺lmaya çal覺覺lan taraftarlar, yabanc覺 madde atarak kar覺l覺k verdi.

Oyuncunun havaliman覺ndan ayr覺lmas覺n覺n ard覺ndan ortam sakinleirken bir taraftar覺n bayg覺nl覺k geçirdii görüldü. Yaanan olaylar s覺ras覺nda kendisini bekleyen araca bindirilen Arda, Atatürk Havaliman覺'ndan ayr覺ld覺.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/58242-Arda_Basaksehir_icin_Istanbulda.html