Haberin Yayn Tarihi:
13/01/2018-20:35
Gen癟lerbirlii a癟覺klamas覺

Kulüpten yap覺lan aç覺klamada, k覺rm覺z覺-mavili ekibin çal覺malar覺na Belek'te devam ettii belirtildi. Teknik direktör Levent Aç覺kgöz yönetiminde, kamp yap覺lan otelin sahas覺nda gerçekletirilen antrenmanda, teknik çal覺malar üzerinde durulduu aktar覺ld覺.

Çift kale maçla tamamlanan idmana, ad覺 birçok kulüple an覺lan ancak henüz transferi gerçeklemeyen Andre Biyogo Poko'nun da kat覺ld覺覺 bildirildi.

Aç覺klamada görülerine yer verilen Kardemir Karabükspor Futbol ube Sorumlusu Bülent Toraman, 3 Ocak'ta balad覺klar覺 Antalya kamp覺n覺 tamamlad覺klar覺n覺 ve Karabük'e döneceklerini ifade etti.

襤yi bir kamp dönemi geçirdiklerini ve futbolcular覺n yüzünün güldüünü belirten Toraman, kamp süresince tak覺ma baz覺 takviyelerin yap覺ld覺覺n覺 anlatt覺.

Çal覺malara 16 Ocak Sal覺 gününden itibaren Karabük'te devam edeceklerini aktaran Toraman, "襤kinci devre ilk maç覺m覺z覺 Gençlerbirlii ile oynayaca覺z. 襤nallah bu maça savaan bir tak覺mla ç覺kaca覺z ve iyi olacak." ifadelerini kulland覺.

Transfer sezonu bitene kadar takviyelerin olaca覺n覺n alt覺n覺 çizen Toraman, bütçelerine göre bir tak覺m yapma gayretinde olduklar覺n覺 belirtti.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/58241-Genclerbirligi_aciklamasi.html