Haberin Yayn Tarihi:
06/12/2017-22:30
Erkan S繹zeri: "Ankarag羹c羹 繹nemli bir viraj"

Gaziehir Gaziantep'in teknik direktörü Erkan Sözeri, TFF 1. Lig'de hafta sonu sahalar覺nda lider MKE Ankaragücü ile yapacaklar覺 maç hakk覺nda konutu. Sözeri, bu maç覺 önemli bir viraj olarak gördüklerini dile getirdi.

Sözeri, yaz覺l覺 aç覺klamas覺nda, Büyükehir Belediye Erzurumspor beraberliini, Alt覺nordu maç覺nda al覺nan galibiyetle telafi ettiklerini, MKE Ankaragücü kar覺s覺nda da sahaya kazanmak için ç覺kacaklar覺n覺 belirtti.

Gaziantep Kalyon Stadyumu'nda 9 Aral覺k Cumartesi günü saat 15.30'da oynanacak maç覺 sezonun en önemli kar覺lamalar覺ndan biri olarak gördüklerini aktaran Sözeri, unlar覺 kaydetti:

"Ankaragücü önemli bir viraj"

"Geçtiimiz hafta Alt覺nordu kar覺s覺nda gerçekten çok önemli bir galibiyet ald覺k. Oyuncular覺m maç覺n ba覺ndan sonuna kadar mücadeleyi b覺rakmad覺, hak ettiimiz bir sonuçla sahadan ayr覺ld覺k. Tak覺m覺m覺n göstermi olduu performans sezonun geri kalan覺 için umutlar覺m覺z覺 daha da art覺r覺yor. Bu hafta kendi saham覺zda Ankaragücü gibi güçlü bir rakibi konuk edeceiz. Sezonun en önemli virajlar覺ndan birisi olduunun fark覺nday覺z ve haz覺rl覺klar覺m覺z覺 da bu dorultu da yap覺yoruz."

Erkan Sözeri destek istedi

Erkan Sözeri, MKE Ankaragücü kar覺lamas覺n覺n sadece Gaziehir Gaziantep Futbol Kulübü için deil, Gaziantep ehri için de oldukça önemli olduuna iaret ederek, aç覺klamas覺nda u görülere yer verdi:

"Gaziantep bu ülkenin en büyük ehirlerinin ba覺nda geliyor. Sanayisi, insan覺, ekonomisi, her yönüyle gerçekten de oldukça modern ve gelimi bir ehir. Bizler bu ehri Süper Lig'de temsil etmek amac覺yla yolumuza devam ediyoruz. Gaziantep halk覺 da bize gereken destei Ankaragücü maç覺nda vermeye balayacakt覺r. Taraftar覺m覺z覺n bize verecei destek ve enerjiyle bu kar覺lamay覺 da kay覺ps覺z atlatarak, ilk iki hedefimize doru t覺rman覺覺m覺z覺 sürdüreceiz."

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/57693-Erkan_Sozeri_Ankaragucu_onemli_bir_viraj.html