Haberin Yayn Tarihi:
15/11/2017-13:46
Mamak Belediye Bakan覺 Mesut Akg羹l'den Mehmet Yiiner'e ziyaret

Mamak Belediye Bakan覺 Mesut Akgül, Ankara Umum Otomobilciler ve Esnaf oförler Odas覺 Bakan覺 Mehmet Yiiner’i makam覺nda ziyaret ederek hay覺rl覺 olsun dileinde bulundu.

 

Yap覺lan ziyaretten duyduu memnuniyeti dile getiren Ankara Umum Otomobilciler ve Esnaf oförler Odas覺 Bakan覺  Mehmet Yiiner: “  Esnaf覺m覺z覺n sorunlar覺n覺n çözümü konusunda desteini esirgemeyen Mamak Belediye Bakan覺m覺z Mesut Akgül, esnaf覺m覺z覺n daha rahat koullarda çal覺abilmesi için birçok dura覺 yenileyip ve yeni duraklar yaparak, her zaman esnaf覺m覺z覺n yan覺nda olmutur. Kendisine esnaf覺m覺za vermi olduu destekten ötürü teekkür ederim ” dedi.

 

Birlik ve beraberlik içerisinde esnaf覺m覺z覺n sorunlar覺na çözümler üreteceini belirten Mamak Belediye Bakan覺 Mesut Akgül, yeni taksi duraklar覺n覺n yap覺lmas覺 konusunda Ankara Umum Otomobilciler ve oförler Esnaf Odas覺 ile birlikte gerekli çal覺malar覺n yap覺laca覺n覺 söyledi.

 

Esnaf覺n sorunlar覺n覺n konuulduu görümede Bakan Mehmet Yiiner yap覺lacak çal覺malar hakk覺nda Bakan Akgül'e bilgi verdi.

 

Ziyaretin sonunda Mamak Belediye Bakan覺 Mesut Akgül, Ankara Umum Otomobilciler ve Esnaf oförler Odas覺 Bakan覺  Mehmet Yiiner’e üzerinde süslemeler bulunan  Ay y覺ld覺zl覺 plaket hediye etti.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/57364-Mamak_Belediye_Baskani_Mesut_Akgulden_Mehmet_Yiginere_ziyaret.html