Haberin Yayn Tarihi:
14/11/2017-22:59
Mesut Bakkal: "Verebileceimizin en iyisini vermeye 癟al覺覺yoruz"

Gençlerbirlii Teknik direktörü Mesut Bakkal, Kayserispor, Osmanl覺spor ve Demir Grup Sivasspor kar覺lamalar覺n覺 Ankara'da oynayacaklar覺n覺 hat覺rlatarak, camia olarak kiilikli duruun en büyük beklentileri olduunu söyledi.

Bakkal, Betepe 襤lhan Cavcav Tesisleri'nde gerçekletirilen antrenman öncesi bas覺n mensuplar覺na yapt覺覺 aç覺klamada, iç saha avantaj覺n覺 kullanmak istediklerini belirterek, "Kazanacak mücadeleyi sergilemek gerekli. Evkur Yeni Malatyaspor maç覺nda bunu yapamad覺k, Galatasaray'a zaten yetiemedik. (Bize bir ey olmaz) dediimiz yerde s覺k覺nt覺 bal覺yor." dedi. 

"Kazanma cokusunu sergilememiz, nerede olduumuzu bilmemiz gerekiyor"

Her zaman içindekini ve yüreindekini söyleyen birisi olduunu anlatan Bakkal, "Mücadele eden bir tak覺m ortaya ç覺kt覺覺nda 3 maç覺 da al覺r覺z. Bu biraz da oyuncunun tercihi. Kazanma cokusunu sergilememiz, nerede olduumuzu bilmemiz gerekiyor. 8 puanla son s覺raday覺z. Buradan ç覺kman覺n mücadelesini ortaya koyabilecek bir karakter bekliyorum." diye konutu.

Önemli bir camia ve önemli bir kulüp olduklar覺n覺n alt覺n覺 çizen Bakkal, "Ben de bu kulüpte en fazla çal覺an teknik direktörlerden biriyim. Buran覺n hakk覺n覺 fazlas覺yla vermek, yak覺an覺 da yapmak zorunday覺z. Bunun bilincinde milli tak覺m aras覺n覺 iyi kulland覺覺m覺z覺 düünüyorum. Eksiklerimizi biliyoruz. Futbolcular覺m覺z, gerçek kimliklerini ortaya koyarlarsa, iç sahada yenemeyeceimiz tak覺m ve kimseden fark覺m覺z yok. Sadece birazc覺k üzüleceiz, sahada bir yerlerimiz çizilecek, kanayacak." ifadelerini kulland覺.

"Bir fazla komam覺z, bir fazla istememiz ve ne olursa olsun kazanmam覺z gerekiyor"

Bakkal, hastal覺覺n da tedavisinin de belli olduunu vurgulayarak, u deerlendirmede bulundu:

"Kulübümüz, ben ve arkadalar覺m, iimizi hiçbir zaman eksik yapm覺yoruz. En tecrübeli dönemdeyiz ve verebileceimizin en iyisini vermeye çal覺覺yoruz. Bana kar覺 bireysel tek bir sayg覺s覺zl覺覺 olmayan bir grup var, inan覺lmaz karakterli çocuklar. 襤 bundan sonra performanslara bal覺. Art覺k elinden geleni veren verecek, çünkü süre darald覺. 襤çerideki 3 maç覺 iyi geçerseniz farkl覺, kötü geçerseniz farkl覺 konuma gelirsiniz. Futbolcular覺n da bunun bilincinde olduklar覺n覺 biliyorum. Kazan覺rs覺n覺z, kaybedersiniz ama kiilikli duru, ahsiyetli mücadele benim ve camian覺n en büyük beklentisi. Bunu da ya yapacaklar ya yapacaklar, baka 覺k yok. Kayserispor, geçen sene çal覺t覺覺m ve kümede tuttuumuz bir tak覺m. Geldii noktada hem moralli hem yetenekliler. Bir fazla komam覺z, bir fazla istememiz ve ne olursa olsun kazanmam覺z gerekiyor."

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/57360-Mesut_Bakkal_Verebilecegimizin_en_iyisini_vermeye_calisiyoruz.html