Haberin Yayn Tarihi:
14/11/2017-15:00
Mehmet Yiiner: "Umar覺m ki mesaj net gitmitir"

Cumhurbakan覺 Erdoan, Ankaragücü’nün ekonomik s覺k覺nt覺lar覺 atlatmas覺 durumunda yeniden Süper Lig’e yükselebileceini söyledi. Kulüp Bakan覺 Yiiner, Cumhurbakan覺’na teekkür etti

Cumhurbakan覺 Recep Tayyip Erdoan, kat覺ld覺覺 bir televizyon program覺nda Ankara'n覺n köklü tak覺mlar覺 Gençlerbirlii ve Ankaragücü hakk覺nda yorumlarda bulundu. Cumhurbakan覺 Erdoan, "u anda Ankara'da, y覺llar覺n kulübü Ankaragücü u andaSüper Lig'de yok. Ama Gençlerbirlii'nin artlar覺nda s覺k覺nt覺lar var ama tek kalan o. imdi Ankaragücü yukar覺y覺 zorluyor. Zannediyorum, biraz ekonomik s覺k覺nt覺s覺 var. O ekonomik s覺k覺nt覺y覺 aabilirse büyük ihtimalle Ankaragücü, Süper Lig'de yerini alabilir. Ankara'ya da bunlar yak覺覺r. Ankara'ya da imdi nasip olursa bir yak覺覺r stada bal覺yoruz. u anda Gençlik Spor Bakanl覺覺m覺z onun haz覺rl覺klar覺n覺 yapm覺 vaziyette" dedi.

CAVCAV YORUMU
Gençlerbirlii'yle ilgili de konuan Cumhurbakan覺 Erdoan, "Rahmetli 襤lhan Cavcav için derlerdi ki kasas覺nda para olan bakan bu. Aya覺n覺 yorgan覺na göre uzat覺yor. Onun d覺覺nda futbolcular bulup ç覺kart覺rd覺. Kasas覺nda da para hep vard覺. imdi, burada hakikaten demek ki bu ite hem iadaml覺覺n覺n olmas覺, iadaml覺覺n覺n yan覺 s覺ra bu ii iyi deerlendirmesi" diye konutu. SABAH Ankara'ya konuan Ankaragücü Bakan覺Mehmet Yiiner de, sezon ba覺ndan itibaren Cumhurbakan覺 Erdoan'覺n büyük desteini ald覺klar覺n覺 belirterek, "Cumhurbakan覺m覺z Ankaragücü'nü de yak覺ndan takip ediyor. Dolay覺s覺yla yine köklü kulüp olduunu, y覺llar覺n kulübü olduunu, bunun yerinin Süper Lig olduunu söyledi. Kendisine teekkür ediyoruz bu yak覺n ilgi ve alakas覺ndan dolay覺. 襤nallah mesaj ilgili yerlere de gitmitir. Çünkü mesaj verdi Say覺n Cumhurbakan覺m覺z" diye konutu.

"SAYES襤NDE SAHAYA ÇIKTIK"
Camia olarak, yönetim olarak internet sitelerinden teekkür ettiklerini de belirten Yiiner, "Teekkür ettik ama her eyden önemlisi de Say覺n Cumhurbakan覺m覺z konuyla ilgilendi, konunun sezon ba覺ndan beri takipçisi oldu. Bundan önceki sezonda da desteini gördük. Bu sezon ba覺ndan beri onun sayesinde tak覺m覺 sahaya ç覺kartabildik. Umar覺m ki mesaj net gitmitir. Yani Ankaragücü halk覺n tak覺m覺, neticesinde burada Say覺n Cumhurbakan覺m覺z belli noktalara mesaj vermitir. Mesaj iyi alg覺lan覺rsa, al覺n覺rsa Ankaragücü de Cumhurbakan覺m覺z覺n dedii gibi Süper Lig'de yerini alacakt覺r. Tekrar teekkür ediyoruz Cumhurbakan覺m覺za" ifadelerini kulland覺.

Haber: Sabah Ankara 

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/57356-Mehmet_Yiginer_Umarim_ki_mesaj_net_gitmistir.html