Haberin Yayn Tarihi:
13/11/2017-13:11
Mustafa Kaplan, "ok uyumlu bir tak覺m覺z"

Hacettepe teknik direktörü Mustafa Kaplan 4-0 kazand覺klar覺 Kahramanmaraspor maç覺 sonras覺 aç覺klamalarda bulundu.

Kaplan, "Ligde , özellikle deplasmanda al覺nan her puan deerliyken, bol gollü bir galibiyet almak beni çok mutlu etti. Hafta içinde iyi çal覺t覺k, son dönemlerdeki performans覺m覺z da bu bol gollü galibiyetin habercisiydi zaten. 襤lk yar覺 dengede gitmi gibi görünse de yine pozisyonlar bulduk. Golü daha erken bulabilirdik.45.dakikada gelen golden sonra zaten oyuncular覺m覺z da rahatlad覺 ve etkili bir oyun ortaya koymaya balad覺lar. Soner ve Hüseyin’in att覺覺 gollerle kazansak da oyunda olan olmayan tüm oyuncular覺m覺n bu galibiyette pay覺 var. Kardelik havas覺n覺 oluturduumuzu düünüyorum. Çok uyumlu ve genç bir tak覺m覺z. Bu da sahadaki birliktelie yans覺yor.

Önümüzdeki hafta ligin üst s覺ralar覺ndaki önemli tak覺mlardan anl覺urfaspor ile oynayaca覺z. Bu maçlar覺 tak覺m olarak seviyoruz, motivasyonumuz iyi oluyor. Umuyorum ki o maçta da 3 puan覺 hanemize yazd覺r覺p ç覺k覺覺 sürdüreceiz.  

Maç sonu centilmence bizi alk覺layan Kahramanmara taraftar覺na , futbolun güzelliklerini yans覺tt覺klar覺 için teekkür ediyorum. Bu galibiyetimizi de bizi deplasmanda yaln覺z b覺rakmayan Bakan覺m覺z ve Yönetim Kurulu üyelerimize armaan ediyoruz." dedi. 

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/57340-Mustafa_Kaplan_Cok_uyumlu_bir_takimiz.html