Haberin Yayn Tarihi:
12/10/2017-23:17
SON DAK襤KA! TFF 1. Lig'de 4 haftal覺k program a癟覺kland覺

TFF 1. Lig'de 9, 10, 11 ve 12. haftalar覺n maç programlar覺 aç覺kland覺.

Türkiye Futbol Federasyonundan yap覺lan aç覺klamaya göre, 9, 10, 11 ve 12. haftalar覺n program覺 öyle:

- 9. hafta

20 Ekim Cuma:

18.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

21 Ekim Cumartesi:

13.00 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

13.00 襤stanbulspor-Alt覺nordu (Kas覺mpaa Recep Tayyip Erdoan)

19.30 Elaz覺spor-Samsunspor (Elaz覺 Atatürk)

19.30 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Gaziantep)

22 Ekim Pazar:

13.00 Ümraniyespor-Gaziehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi ehir)

13.00 Ak覺n Çorap Giresunspor-Grandmedical Manisaspor (Giresun Atatürk)

15.30 Eskiehirspor-Büyükehir Belediye Erzurumspor (Yeni Eskiehir)

18.00 Boluspor-Bal覺kesirspor Baltok (Bolu Atatürk)

- 10. hafta

27 Ekim Cuma:

18.00 Samsunspor-Gaziantepspor

28 Ekim Cumartesi:

13.00 Bal覺kesirspor Baltok-Adanaspor (Bal覺kesir Atatürk)

19.30 Alt覺nordu-Eskiehirspor (Bornova)

29 Ekim Pazar:

13.00 Büyükehir Belediye Erzurumspor-Denizlispor (Kaz覺m Karabekir)

13.00 Gaziehir Gaziantep-Elaz覺spor (Gaziantep)

15.30 Adana Demirspor-Ak覺n Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Grandmedical Manisaspor-Ümraniyespor (Manisa 19 May覺s)

30 Ekim Pazartesi:

18.00 MKE Ankaragücü-襤stanbulspor (Ankara 19 May覺s)

18.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi)

- 11. hafta

3 Kas覺m Cuma:

18.00 Gaziehir Gaziantep-Grandmedical Manisaspor (Gaziantep)

4 Kas覺m Cumartesi:

13.00 Elaz覺spor-Gaziantepspor (Elaz覺 Atatürk)

13.00 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi ehir)

15.30 Ak覺n Çorap Giresunspor-Büyükehir Belediye Erzurumspor (Giresun Atatürk)

15.30 Denizlispor-Alt覺nordu (Denizli Atatürk)

5 Kas覺m Pazar:

13.00 襤stanbulspor-Bal覺kesirspor Baltok (Kas覺mpaa Recep Tayyip Erdoan)

13.00 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk)

15.30 Eskiehirspor-MKE Ankaragücü (Yeni Eskiehir)

18.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

12. hafta

17 Kas覺m Cuma:

18.00 MKE Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 May覺s)

18 Kas覺m Cumartesi:

13.00 Büyükehir Belediye Erzurumspor-Ümraniyespor (Kaz覺m Karabekir)

13.00 Grandmedical Manisaspor-Elaz覺spor (Manisa 19 May覺s)

15.30 Adana Demirspor-Gaziehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19 Kas覺m Pazar:

13.00 Samsunspor-Adanaspor

13.00 Bal覺kesirspor Baltok-Eskiehirspor (Bal覺kesir Atatürk)

15.30 Alt覺nordu-Ak覺n Çorap Giresunspor (Bornova)

18.00 Çaykur Rizespor-襤stanbulspor (Çaykur Didi)

20 Kas覺m Pazartesi:

18.00 Gaziantepspor-Boluspor (Gaziantep)

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/56809-SON_DAKIKA_TFF_1_Ligde_4_haftalik_program_aciklandi.html