Haberin Yayřn Tarihi:
12/10/2017-19:34
ErzurumÔÇÖda turnikeler yerle┼čtiriliyor

TFF 1. Lig’de mücadele eden BB Erzurumspor’da aylard─▒r bir muamma haline gelen turnike sorunu nihayet çözülüyor. Lig ba┼č─▒ndan bu yana kendi sahas─▒nda maç oynayamayan BB Erzurumspor’da gözler Kaz─▒m Karabekir Stadyumu’nda devam eden turnike montaj çal─▒┼čmalar─▒na çevrildi.

Kaz─▒m Karabekir Stad─▒'na turnike yap─▒m─▒n─▒ üstlenen yüklenici firma montaj ve alt yap─▒ çal─▒┼čmalar─▒n─▒ sürdürüyor.

BB Erzurumspor’un maçlar─▒n─▒ oynayaca─č─▒ Kaz─▒m Karabekir Stad─▒'nda 35 turnike bulunacak. 35 turnikenin 21’i monte edildi. Turnikelerde 30 bin metre fiber kablo kullan─▒ld─▒, Stat içi ve d─▒┼č─▒na ise 210 kamera monte ediliyor.

Turnike montaj i┼člemini yapan yüklenici firma yetkilisi Adem Ma┼č, “Erzurum Kaz─▒m Karabekir Stadyumunda turnike çal─▒┼čmalar─▒ 10 gün önce ba┼člad─▒. Bu çal─▒┼čmalar─▒m─▒zda 35 turnike ve çevresinde 210 kamera monte edilecek. Bu çal─▒┼čmalar─▒m─▒z içinde 35 turnikenin 21 tanesinin montaj─▒ yap─▒ld─▒. ┼×u anda alt yap─▒ i┼člemlerini yap─▒yoruz. Önümüzdeki birkaç maç içinde olabildi─čince h─▒zl─▒ bir ┼čekilde turnikelerin monte i┼člemlerini bitirmeye çal─▒┼čaca─č─▒z. Bu çal─▒┼čmalar─▒m─▒z ┼ču an anda alt yap─▒ aktivasyonlar─▒ ile son surat devam ediyor. Çal─▒┼čmalar─▒m─▒z bir aksilik olmazsa bitirip taraftarlar─▒n yüzünü güldürecek ┼čekilde devam ediyor. Devam eden çal─▒┼čmalar─▒m─▒z aras─▒nda ise kablolama ve d─▒┼č cephe tava i┼člemlerimiz yap─▒l─▒yor. Ayn─▒ esnada enerji kablolar─▒ ve ket alt─▒ çal─▒┼čmalar─▒ da devam ediyor. Stat içinde bulunan izleme odalar─▒nda da monteler devam ediyor. Fiber optik kablolar─▒n çekimleri yap─▒l─▒yor. Kameralar─▒n sehpa ve monta i┼člemleri yap─▒l─▒yor. Yer alt─▒ çal─▒┼čmalar─▒ndan, gi┼čelerin giri┼člerinden olsun, kaz─▒lar ve kablolar monte ve borulama i┼člemleri devam ediliyor. Arkada┼člar aktivasyon i┼člemlerini de yap─▒yor. Yap─▒lan i┼člemlerden sonra test a┼čamas─▒ olacak. En k─▒sa zamanda da teslim yap─▒lacak” diye konu┼čtu.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/56804-ErzurumÔÇÖda_turnikeler_yerlestiriliyor.html