Haberin Yayn Tarihi:
18/06/2017-10:36
Mehmet Yiiner: "Yar覺nlar覺m覺z覺n daha g羹zel olaca覺na inan覺yorum"

Ankara Matbaac覺lar Odas覺 ile Ankara Matbaac覺lar覺 Dernei'nin birlikte düzenledii geleneksel iftar program覺, Crowne Plaza'da gerçekleti.

Ankara Matbaac覺lar Odas覺 Bakan覺 Hüseyin Gürbüz ve oda yöneticileri ile Ankara Matbaac覺lar覺 Dernei Bakan覺 Kenan Ünlü'nün yan覺 s覺ra matbaac覺lar覺n, makine ve malzeme tedarikçileri ve ajanslar覺n youn kat覺l覺m gösterdii iftar program覺na Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odalar覺 Birlii Bakan覺 (ANKESOB) Mehmet Yiiner, Ankara Demirciler Esnaf ve Sanatkarlar Odas覺 Bakan覺 Hayrettin Y覺ld覺r覺m, Ankara Seyyar Sat覺c覺lar Esnaf Odas覺 Bakan覺 Erol Gürbüz de kat覺ld覺.

Matbaac覺l覺k sektörünün iftar bulumas覺nda konuan Ankara Matbaac覺lar Odas覺 Bakan覺 Hüseyin Gürbüz, meslektalar覺 ile iftar program覺nda bir araya gelmekten dolay覺 mutlu olduunu dile getirdi.

Oda Bakan覺 Gürbüz, "Geleneksel iftar program覺m覺za ho geldiniz. Ramazan ay覺 birlik, beraberlik ve kardelik ay覺d覺r. Ankara Matbaac覺lar Odas覺 ve Ankara Matbaac覺lar覺 Dernei olarak bu tür etkinliklerin dostluk ve samimiyetin gelitirilmesine önemli f覺rsatlar sunduuna inan覺yoruz. Ankara Matbaac覺lar Odas覺 olarak her zaman sizlerin yan覺nda olduk, olmaya da devam edeceiz. Mesleki sorunlar覺m覺z覺n çözümü yönünde kararl覺 ve planl覺 bir ekilde mücadelemizi sürdüreceiz. Düzenlemi olduumuz geleneksel iftar program覺m覺z覺n ticari ilikilerimizin güçlendirilmesine ve  dayan覺man覺n pekitirilmesine vesile olmas覺n覺 temenni ediyor, kat覺l覺mlar覺n覺zdan dolay覺 hepinize teekkür ediyorum." diye konutu.

ANKESOB Bakan覺 Mehmet Yiiner de kat覺l覺mc覺lar覺 selamlayarak balad覺覺 konumas覺nda; mübarek Ramazan ay覺nda iftar sofras覺nda matbaa sektörünün temsilcileri ile bir arada olmaktan duyduu memnuniyeti dile getirdi.

Bakan Yiiner, "Manevi duygular覺n覺 hep birlikte yaad覺覺m覺z Ramazan ay覺 birlik, beraberlik ve paylaman覺n en üst düzeye ç覺kt覺覺 bir ayd覺r. Biliyorsunuz, ülke olarak gerçekten zor bir dönemden geçiyoruz. 襤lerde biraz durgunluk var. Ama esnaf ve sanatkarlar覺m覺z aza kanaat ve ükür ediyor. Yar覺nlar覺m覺z覺n daha güzel olaca覺na yürekten inan覺yorum. Onun için Ramazan aylar覺 da birlik ve beraberlik için, ayn覺 sofralar覺 paylamak için bir f覺rsat. Bereket ay覺 olan Ramazan'da iftar sofras覺nda bizleri matbaac覺 meslektalar覺 bir araya getiren Ankara Matbaac覺lar Odas覺 Bakan覺 Hüseyin Gürbüz'e, yönetimine ve programa kat覺l覺m gösteren herkese çok teekkür ediyorum. Ben yaklamakta olan Ramazan Bayram覺n覺z覺 imdiden kutluyor, hepinize kazas覺z belas覺z, bereketli bol kazançlar diliyorum. Sizleri sayg覺 ve sevgiyle selaml覺yorum." dedi.

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/55239-Mehmet_Yiginer_Yarinlarimizin_daha_guzel_olacagina__inaniyorum.html