Haberin Yayn Tarihi:
20/04/2017-15:03
Murat Cavcav'dan "hedef" a癟覺klamas覺...

Spor Toto Süper Lig'de düme hatt覺ndan uzaklaarak, gözünü üst s覺ralara çeviren Gençlerbirlii'nin kulüp bakan覺 Murat Cavcav, k覺rm覺z覺-siyahl覺 kulübün hedeflerinin bitmediini söyledi.

Murat Cavcav,  yapt覺覺 aç覺klamada, bakent ekibinin erteleme maç覺nda Gaziantepspor'u yenerek rahat bir konuma geldiini belirtti.

Kayserispor ile sezonun 28. haftas覺nda 22 Nisan Cumartesi günü Ankara'da kar覺laacaklar覺n覺 hat覺rlatan Cavcav, "Önemli bir kar覺lama yapaca覺z. Gaziantepspor'u yenerek, rahat bir konuma geldik ama lig daha bitmedi. Henüz hedefimizi tutturmad覺k, istediimiz yerlere ulamad覺k." diye konutu.

K覺rm覺z覺-siyahl覺 ekibin hanesine yazd覺raca覺 puanlarla s覺ralamada yukar覺 doru t覺rman覺覺n覺n devam etmesi gerektiini ifade eden Cavcav, unlar覺 kaydetti:

"Ligi en iyi konumda bitirmek için çal覺覺yoruz ve önümüzdeki sezonun kadro planlamas覺n覺 yap覺yoruz. Çok say覺da futbolcuyu takip ediyoruz. Bu sezonunun bitimine 7 hafta var. Bu 7 maçl覺k son bölüme galibiyetle girmek istiyoruz. 襤ç sahada oynayaca覺m覺z Kayserispor, Adanaspor, Fenerbahçe ve Kas覺mpaa maçlar覺nda seyircimizin gücüyle iyi sonuçlar alaca覺m覺za inan覺yorum. O yüzden bu iç saha maçlar覺n覺n ilkinde tüm Ankaral覺lar覺 19 May覺s Stad覺'na bekliyoruz."

  襤lhan Cavcav Park覺'n覺n temeli at覺l覺yor

 Murat Cavcav, futbolseverleri önce 襤lhan Cavcav Park覺'n覺n temel atma törenine, sonra Kayserispor maç覺na davet etti.

襤lhan Cavcav Park覺'n覺n temellerinin Kayserispor kar覺lamas覺n覺n oynanaca覺 cumartesi günü saat 12.00'de Koru Mahallesi'ndeki Ankaral覺lar Caddesi'nde at覺laca覺n覺 dile getiren Cavcav, sözlerini öyle tamamlad覺:

"Babam覺n isminin parkta yaayacak olmas覺 mutluluk ve gurur verici. Çankaya Belediyesi'ne teekkür ediyoruz. 襤lhan Cavcav, üphesiz Türk futbolu için unutulmaz bir isimdi. Ancak o her eyden önce Ankara için önemli bir deerdi. Onun isminin böyle bir parkta yaayacak olmas覺 beni son derece mutlu etti. Projede emei geçen ve geçecek herkese ükranlar覺m覺z覺 sunuyoruz. Kayserispor kar覺s覺nda alaca覺m覺z galibiyetle bu mutlu günü taçland覺rmak istiyoruz."

襤lhan Cavcav Park覺, içinde kendi kendini temizleyebilen 2 biyolojik gölün bulunduu 9 bin metrekarelik alan üzerine yap覺lacak.

Geni yeil alanlar覺n yer almas覺 planlanan parkta ayr覺ca amfi ve çocuk oyun alanlar覺 bulunacak. 

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/54363-Murat_Cavcavdan_hedef_aciklamasi.html