Haberin Yayn Tarihi:
20/04/2017-14:49
Emre Akbaba: "Gitmem gerekirse giderim"

Spor Toto Süper Lig'de puan cetvelinde 12. basamakta bulunan Aytemiz Alanyaspor'un orta saha oyuncusu Emre Akbaba, sezonun kalan 7 haftal覺k bölümünde üst s覺ralara yükselmeyi hedeflediklerini söyledi.   

Süper Lig'in 28. haftas覺nda Osmanl覺spor ile iç sahada yapaca覺 maç覺n haz覺rl覺klar覺n覺 sürdüren turuncu-yeilli tak覺mda, Emre Akbaba ve savunma oyuncusu Isaac Sackey, bas覺n mensuplar覺na aç覺klamalarda bulundu.

Ligde yeni bir tak覺m olman覺n zorluklar覺n覺 yaad覺klar覺n覺 ve ilk yar覺da kolay maçlarda puan kaybettiklerini ifade eden Emre, "imdi toparlad覺k. Son üç haftad覺r, galip geliyoruz. u an tak覺m olarak durumumuz iyi. Oynarken zevk al覺yoruz. 襤zleyenlere de zevk verdiimizi düünüyorum. Son 7 haftada alabildiimiz kadar puan al覺p ligi üst s覺ralarda bitirmek istiyoruz." diye konutu. 

Osmanl覺spor ile yapacaklar覺 maçta Vagner Love'un eksikliini hissedeceklerini vurgulayan Emre, "Vagner Love bizim için çok önemli bir oyuncu. u an 15 golü var ve krall覺k yar覺覺nda da var. Fakat sonuçta biz tak覺m olarak çok pozisyona giren bir ekibiz. San覺r覺m Vagner yerine Junior (Fernandes) oynayacak. Pozisyonlara sokup ona da gol att覺rmaya çal覺aca覺z." ifadelerini kulland覺. 

 - "Gitmem gerekirse giderim"

 Emre, ad覺n覺n transferde geçmesine yönelik soru üzerine ise bunun sadece kendisinin verecei bir karar olmad覺覺n覺 belirtti.

Bir transfer söz konusu olduunda yönetimle oturup konuulaca覺na dikkati çeken Emre, "Gitmem gerekirse giderim, kalmam gerekirse kal覺r覺m. Bu sezon sonunda bakaca覺m覺z bir konu." deerlendirmesinde bulundu.

Aytemiz Alanyaspor'da iki ampiyonluk ve bir play-off yaad覺覺n覺 hat覺rlatan Emre Akbaba, kulübü ailesi olarak gördüünü vurgulad覺. 

Bu habere Su adresten ulaSabilirsiniz:
http://www.sporanki.com/haberi/54361-Emre_Akbaba_Gitmem_gerekirse_giderim.html